Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatja/altatta valakinek úgy...

Altatja/altatta valakinek úgy a babája magát, hogy rázza a fejét? Ez nem baj? Le fog róla szokni magától?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 13:26
 1/3 anonim válasza:
Szia az egyik ismerősöm kislánya is ugyan ezt csinálta,rázta a fejét,igy altatta magát,s később le is szokott róla :-)
2014. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm ő még 17 évesen is ràzta àllítólag vmi víz van a fülében vagy micsoda...nem néztem utána miről beszèlhet!:))
2014. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinövik majd,enyém a fejét veri a matracba. Pontosabban másfél évesen elkezdte a 6 foga jövetelekor ,hogy veri a kiságy rácsába,de átállt a matracra. Most 26 hónapos és így hogy írod ezt a témát, kb 4-5 hónap alatt most egyszer verte csak.Hozzáteszem,egyszer kimászott kiságyból,így csavart kivettük és földön volt a fa alj és matrac,de így is kongott,tehát most sok pléd van lenn,gyapjú is pl és úgy a szivacs.Szerintem így nincs meg a kongás hatás és nem csinálja.De időközönként biztosan fellángolnak ezek a szokások. Párom nagyobbként is csinálta,ahogy mesélte.Unokatesóm is volt kb 16 mire kinőtte,akkor mikor első kapcsolata lett (mind hosszabb kapcsolat volt neki csak,így együtt is aludtak többször)
2014. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!