Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felek elaludni a tegnapi...

Felek elaludni a tegnapi legzesfigyelő beriasztas miatt?

Figyelt kérdés
Ma egesz nap meg letenni sem mertem a kicsit. Annyira felek nehogy baj legyen 😞
2014. dec. 15. 22:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom téves volt e a riasztás, mert kikaptam az ágyból
2014. dec. 15. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:

a félelem mindig az ismeretlentől származik.


tanulj hogy esetleg mit kell tenni, légy magabiztos, akkor nem fogsz félni.

ne bugyoláld agyon, legyen szellős a takaró és ne kályha mellett aludjon a baba, lehetőleg ne hason (mondjuk az én babám csak hason alszik..)

figyeld a légzését (nálam az segített, hogy anno amikor többször besípolt, ezzel párhuzamban a babám sokat hüppögött álmában, egyszer végig hallgattam extra csendben azt a pici légzést és feltűnt, hogy van, hogy kifújja a levegőt és nem vesz újat és ekkor hüppög. nekem megnyugtató volt az, hogy ez azt jelenti, hogy emelkedett az agyban a nem tudom milyen szint, ami felelős a légzés kontrollért, szóval van már "önriasztója". bocsi, hogy érdekesen fogalmazok..)

2014. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ne kapd ki, senkinek nem esik jól, ha álmából "kirántják" a puha ágyból
2014. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van bébiőr? mert akkor tuti fel fogs ébredni. Ilyet én is játszottam...
2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

keresd ki a neten, hol van csecsemő újraélesztési tanfolyam mostanában és menj el!

tegnap nem akartam írni, de ha ma is kiírtad... nem sok értelme van a légzésfigyelőnek úgy, hogy nem tudod mikor mit kell tenni. lehet téves volt, lehet nem. te tudnál ezen segíteni, indulj neki :)

kórházakba hétvégéken szokott lenni, ha szerencséd van, talán most hétvégén is találsz.


egyébként az szemet szúrt, hogy azt írtad, annyira mélyen aludt. a nem téves riasztásnál nem alszik a baba sajnos, szóval ez mindenképpen jó. egyébként meg levihetted volna ma az orvoshoz, holnap tedd meg, ő azért csak jobban megnyugtat egy átvizsgálással mint itt idegen emberek irkálmányai :)

2014. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Dobd ki a fenébe a légzésfigyelőt, sokkal nyugodtabban fogsz aludni utána.
2014. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha viszed dokihoz, írd meg mit vizsgálnak légyszi


a mienk csak legyintett, hogy az ő korában ilyen nem volt, minek az...

2014. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Termeszetesen reggel hívtam a gyerekorvost, aki most nem vizsgálta meg csak annyit mondott ha lesz meg ilyen beutal minket a kórházba

annyit mondott meg, hogy mivel nappal nagyon rossz alvó, este nagyon mélyen elaludt. Pont aztnap volt hogy Napközben is csak evett aludt.

2014. dec. 16. 04:04
 9/9 A kérdező kommentje:
És az újraélesztés mar érdeklődtem, a szomszédunk kórházi dolgozó, utánajár. Meg persze ha barmi gond lenne átjött. Köszi mindenkinek
2014. dec. 16. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!