Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyünk,...

Milyen etetőszéket vegyünk, mire figyeljek a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Eljött az idő, hogy etetőszéket vegyünk, de nem tudom, hogy milyet és egyáltalán mire kell figyelni. Így utólag már annyira tudom, hogy mi a babakocsink bibije, legközelebb mire figyelnék. Ugyanez a pihenőszéknél, a hordozónál, a játszószőnyegnél és még sorolhatnám az egészen kis apróságokig. Akik már túl vannak az etetőszék vásárláson biztosan tudják, hogy mi a legfontosabb, mivel csavarták el a fejüket, ami tök mindegy lett volna, vagyis mi az igazán fontos, amire figyeljek és mire nem? Milyet vegyünk?

2014. dec. 16. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem: [link]


Nekem azért tetszett, mert "mindenegyben" :) Ennél azért jó, hogy dönthető, mert ha elalszik benne, az sem gond.

2014. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi csak és kizárólag akkor tettük etetőszékbe, amikor evett, és amikor már totál stabilan ült. Azaz mi nem használtuk az etetőszéket arra, hogy abban üldögéljen órákig, csak akkor volt benne, amikor evett. A hatalmas műanyag akármik nagyon-nagyon-nagyon nem tetszettek, a lakáshoz sem illett, batár volt, és számomra csúnya. A stokke nagyon tetszett, de akkor éppen hiány volt a székből, ezért kissé félve emellett döntöttünk: [link]


Nem bántuk meg. Egyszerűen az asztalhoz toltuk, az éttermekbe mindig vittük, minden székhez szuper, tökéletesen tisztítható, és nincs az a nagy állvány a gyerek alatt. És esztétikusabbnak is találtam, mint a többit. A nappali-étkező-konyha tér nálunk egyben van, bár hely lenne, de valahogy nekem belerongyolt a látványba a giga szék.


ÉS A LEGFONTOSABB: imádta a kislányunk. :) Remekül elüldögélt benne, számomra szuper érzés volt, hogy "egy asztalnál vagyunk", és nem mellénk van tolva. :) Nagyon szeretjük. A stokke széket nézd még meg, borsos, de életen át kíséri a gyereket, ezer funkciója van, és szép is. :)

2014. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!