Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kislányom napközben...

7 hetes kislányom napközben kizárólag a friss levegőn tud aludni, nagy bajt csinálok azzal, ha napközben az erkélyen alszik?

Figyelt kérdés
A kislányom csak a friss levegőn alszik, ott viszont képes hosszú órákat és emiatt eléggé bajban vagyok. Általában fel kel aztán pelus csere, megetetem(tápszeres sajnos), és beleteszem a kis pihenőszékébe vagy játszom vele, de 10 percet bír csak, aztán sír. Akkor rajtam elalszik, de ha leteszem üvölt. Viszont ha az erkélyre jól bebugyolálva kiteszem, szinte rögtön elalszik, csak sajnos órákat is képes elaludni a friss levegőn. Pedig azt olvastam ebben a korban már többet kéne fenn lennie. Meg rossz anyának érzem magam, mert csak úgy kiteszem az erkélyre aztán aludjon, nekem úgy könnyebb... :( Hogy kéne kinéznie a napirendnek ilyenkor? Mivel foglaljam le, hogy több időt legyen fenn, vagy hogy kéne csinálnom?
2014. dec. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy normális ha emiatt lelkifurdalásod van! ne már, azért a hülye hormonokat hessegesd el... :D

alvás közben fejlődik!!! az idegrendszer akkor dolgozza fel az infókat, sokkal többet kell aludnia ebben a korban mint ébren lenni :)

sőt, ugye van a "jó baba" kifejezés, ami persze szintén hülyeség, de hát az a jó baba aki eszik-alszik. nehogy már ezen szomorkodj, másik mit meg nem tennének ezért... :)


enyém is kint aludt, még -10 fokban is, mondjuk az erkélyen mindig kicsit melegebb volt :)

aztán mikor jött a nyár, akkor lettünk bajba, mert odasütött a nap, meleg volt, stb. de egész télen minden nap 4 órát aludt az erkélyen :)

2014. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fú, most megnyugtattál. Köszönöm. Első baba és anyósom lecseszett hogy milyen anya vagyok én hogy "kib*szom" a gyereket az erkélyre amikor foglalkoznom kéne vele nem egyből kitenni aludni. :( Ezért bizonytalanodtam el.


Ilyenkor egyébként felkeltsem enni?

2014. dec. 17. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a könyveket, mert a gyereked nagy valószínűséggel nem olvasta. :) Semmivel ne foglald le, hagyd aludni, szüksége van rá. Ha kinn a friss levegőn, az még jobb, örülj neki. Az enyém 11 hónapos és másodjára alszik ma. Egyszerűen igényli még, pedig "állítólag" egy év körül már csak egyszer kellene neki napközben.
2014. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem te vagy az egyetlen! Nálunk is volt sokszor ilyen! :)
2014. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyósoddal meg ne foglalkozz, teljesen jól csinálod. Nem kell folyamatosan abajgatni a gyereket.

Én nem kelteném fel, ha éhes, majd felébred.

2014. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az èn fiam igaz 6 hónapos, de szintén az erkélyen alszik napi 2-3 órát. Ilyenkor eltudom vègezni a dolgom lelkiismeretfurdalás nélkül. Neked se legyen! A "Drága Mama" meg csak hadd mondja a magáét. Ne hagyd magad elbizonytalanítani! A te gyereked, ha jókat alszik, rosszat nem teszel vele. Jól takard be és kész. Ha nem lenne neki jó, hidd el reklamálna. :)
2014. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyósnak SEMMI köze hozzá, hogy hogyan gondozod a gyerekedet!
2014. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!