Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mikor viszitek...

Hányszor és mikor viszitek sétálni pár hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire számít a napirend megbontásának, ha különböző időpontokban viszem le a babámat.
2010. máj. 25. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2010. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vav22 ***** válasza:
jó ha mindig kb. ugyanakkor viszed le, de én képtelen voltam ezt betartani. Én mindig úgy vittem a hogy éppen összejött, illetve jó időben kb. 2 szer kiteszem az udvarra levegőzni vagy hintázunk az udvaron és egy nagy séta vagy jó időben ha nincs sok dolgom van hogy csak enni jövünk szinte haza. Az én kisfiam nagyon kiegyensúlyozott Baba, nálunk ez nem volt probléma.
2010. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A babám 4 hónapos, és változó, mikor megyünk sétálni, ill. néha 2x is viszem. Gond lehet?
2010. máj. 25. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
En is mindig mas mas idoben viszem ki. Attol fugg hogy hogyan haladunk az itthoni dolgokkal, milyen az ido, stb. Jol dirja sot varja nagyon a setakat :)
2010. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem gond, hogy "össze-vissza" sétáltatom? Sajnos kertünk nincs, csak egy pici erkély, oda alig-alig teszem ki, mert alig van hely.
2010. máj. 25. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én mindig össze-vissza vittem le, vagyis ahhoz alkalmazkodtam hogy milyen idő van, álmos-e, éhes-e ilyesmi, nem volt vele gond, már elmúlt 1 éves, van napirendünk, de nem igazán szoros, sokat változik , de nekem így jobb is, legalább nem unalmas, és a kicsi dönti el mindig szóval neki se rossz szerintem.
2010. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én sem mindíg ugyanakkor viszem ki, hanem ha dolgom van a városban, vagy a napi dolgokkal kész vagyok, és ráérek sétálni. Azért levegőzik minden nap. 4,5 hónapos.
2010. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!