Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám nagyon komoly,...

Kisbabám nagyon komoly, rajtunk kívül nem nagyon mosolyog másra. Másnak mosolygós a babája? (9 hetes) Ezek szerint az én babám nem jó kedélyű?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Épphogy képessé vált a mosolygásra. Ne siettesd.
2014. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem nincs miért aggódnod!

2014. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 9 hetes! Még csak nemrég tanulta meg a mosolygást, ismerkedik önmagával, veletek a világgal stb, nehogymár elkönyveld rossz kedélyűnek!
2014. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt ma még csak kb. 5 kérdést olvastam el, de nekem leesik az állam..

Hihetetlen dolgokkal foglalkoznak az emberek, nem is gondoltam volna, hogy ilyen kérdések megfogalmazódnak egy átlagos, normális ember fejében.

2014. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 9 hetes, 1 hete mosolyog szerintünk tudatosan. Szóval én sem értem, hogy mit vársz még tőle... :)

Ettől még lehet, hogy később egy nagyon mosolygós gyerek lesz.

Kisfiam is kb ennyi idősen kezdett el mosolyogni. Először csak ránk, aztán nagyszülőkre, majd pár héttel később már idegenekre is. A faluban most is a kisfiam a "legmosolygósabb gyerek", mindig megkapjuk ezt a jelzőt, most másfél éves.

2014. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én fiam 6,5 hónapos, na ő tényleg szinte senkire nem mosolyog. egyik boltos be is szólt, hogy milyen komor baba (majdnem elküldtem a búsba, itthon állandóan nevet és mosolyog, az ő savanyú fejére én se mosolyognék).

csak a közeli barátokkal ilyen nevetős, barátkozós. ti még nagyon ráértek, majd ha ennyi idős lesz, térjünk vissza a kérdésre :)

2014. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Julie S ***** válasza:
A mi lanyunk 3 honaposan kezdett mosolygni rank, aztan fokozatosan nyitott masok fele, de csak 10 honapos kora korulre lett igazan mosolygos, de ettol meg jo kedelyu volt.
2014. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár az enyém még csak öt hetes ,eddig csak kétféle arckifejezést produkál (nem tudatosan, legalábbis remélem). Ezek a "rémültvagyok,mindjártsírok"(nem sír), a másik meg a tömény undor. Komolyan olyan képet vág, mintha dögszag lenne. Mikor egy hetes volt, reflexből szaggatja magam.
2014. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!