Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kimért, komoly lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kimért, komoly lány, vagy mosolygós, szeleburdi csajt választanátok inkább?

Figyelt kérdés
Ha külsőre mindkettő széparcú, jól öltözött.
2012. dec. 11. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
komolyt választanám, de tudjon mosolyogni is
2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az utóbbiak nekem jobban adják
2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én inkább a szeleburdit :)
2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
45%

miért talán akkor felveszel 1 tök másik személyiséget ?:D

1iket se.

keresnék magamnak 1 kellőképpen értelmes de azért határozottan őrült csajt :P

2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
amelyiknek nagyobb a melle
2012. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mosolygós,szeleburdit inkább.Azért mert Szeretem a humort,vidámságot,laza,jó fej csajokat.
2012. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Átmenet. Lehet amolyan bolondos jellem, legalább együtt bohóckodunk a hétközanpi életben, de ha fontosabb helyre kell menni vagy gusztustalan férgekkel kell egy helyen utazni akkor legyen csak kimért, mint én is olyankor.


Én is egyszerre vagyok mindkettő ami miatt tartották már, hogy 2 személyiségem van meg ilyenek.

2012. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szeleburdit, nem politikáról akarok vele beszélgetni hanem jól érezni vele magam
2012. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Amelyik jobban végez a szilvásbukta-teszten.
2012. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a 2 lehetőség van akkor mosolygóst szeleburdi lányt. Sokkal jobban áll az egy lánynak, ha vidám és szereti az életet mint egy rideg könyvtárosnő.

Persze lehessen vele komolyan is beszélgetni azaz a szeleburdiság ne váltson át infantilis viselkedésbe.

2012. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!