Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék úgy határozott...

Hogyan tudnék úgy határozott lenni? . Hogy közben nem vagyok komoly és rosszabb kedvű, mert ha mosolygós és kedves vagyok, akkor bizonytalannak érzem magam, vagyis azt mondják.

Figyelt kérdés
Ha határozott akarok lenni attól tartok hogy ellenszenves leszek, ha meg kedves vagyok viszahúzódónak gondolnak, nem találom az egyensúlyt
2012. ápr. 13. 13:39
 1/2 anonim válasza:
Mond kedvesen, nem kell gorombának lenni, hogy határozott légy. ha valaki engedetlennek tűnik vagy nem vesz komolyan, egyszerűen ragaszkodj ahhoz, amit akarsz és ennyi. nem kell elkezdeni bunkózni csak mond tovább, hogy márpedig te ezt és ezt akarod.
2012. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtál

de még mindig nem tudtam ezt megoldani..mert ha kedves vagyok, vagyis általában az, akkor visszahúzódónak gondolnak, én meg azt akarom hogy magabiztosnak lássanak..de nem tudom megjátszani magam, meg nem is akarom..de zavar hogy csöndesnek gondolnak..

2012. jún. 6. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!