Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hét/hónap, amíg egy...

Hány hét/hónap, amíg egy kisbaba kinő egy ruhaméretet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon valtozo, de leirom az en tapasztalataimat :)

Elso kislanyom 52 cm volt szuletesnel, meg jok voltak ra az 50es ruhak. Az kb. 1 honapig volt jo ra. Aztan 56os az eleg sokaig, az kb. 2 honapig, majd a 62es is 2 honapig. 7 honaposan 68as volt a merete. Most 4 es fel eves es van olyan nadrag neki, ami 98as es siman jo ra :D


A kisebbik lanyom 47 cm volt, logtak rajta az 50es ruhak mikor hoztuk haza a korhazbol. Kb. 2 hetig volt jo ra az 50es..o rohamosan notte ki a ruhait alig 1 honapig volt jo ra 1 meret. 4 honaposan 68as ruhakat hord.

Szoval nagyon valtozo, de 1-2 honap egy meret :)

2014. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem a lányom majdnem fél évig hordott 74-est, már aggódtam, hogy nem nő, aztán hirtelen egy hónap alatt ugrott 86-osra. Kapkodtam a ruhák beszerzésével,mert 1-2 hét után már rövid lett a 80-as.
2014. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 50 centivel született. Az 56-os ruhákat 7 hetes koráig hordta. Az elején kicsit nagy volt rá, de hamar belenőtt. Aztán a 62-es méret keményen 2 hétig volt jó rá. A 68-ast hordta 4 hónapos koráig, onnantól 74-es kellett. 7 hónaposan váltottunk 80-as ruhákra, és 1 évesen 86-osra. Aztán másfél évesen kezdte a 92-es ruhákat. Azt elég sokáig hordta, 1 évig simán. 2,5 évesen jött a 98-as méret. Most 3,5 éves, van még 98-as ami jó rá, de vannak már 104-es ruhái is.
2014. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!