Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi aljába szoktatok...

A babakocsi aljába szoktatok plédet tenni a baba alá? És betakarjátok?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a lányom, már a sportrész használjuk fektetve, picit megemelve, mert a mózest utálja, a hordozó meg már kicsi. Mindig rakok alá plédet, beöltöztetem és be is takarom pléddel. Ti hogy szoktátok? Azért gondolkoztam rajta, mert lassan ülni fog, próbálkozik vele, oldalra rakja a fenekét és nyomja fel magát. Ha felül, akkor a sportrészbe, ha berakom ültetve, akkor furán néz ki, hogy pléd van alatta, elcsúszik és nem is tudom bekötni.
2014. dec. 20. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én vettem egy olcsó plédet, kivágtam a pántoknál, abba belefűztem a pántokat,így nem csúszott le, és kényelmes volt neki is.
2014. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

ilyen idős babát nem szabadna ültetni


a kocsi 100 fokban vízszintes? tud feküdni normálisan?


amúgy én babám alatt van pokróc is, meg gyapjú is

overálban van és be is takarom pléddel

plusz a babakocsi lábzsákja

2014. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huuu kettes te jól beöltözteted. Nincs melege??


Sztem nagyon sok babát túl öltöztetnek takarnak.


Nekem 10 hónapos a kislányom de rajta csak overál van. Még így is tök melege szokott lenni.

Sztem itt Pesten nincs is olyan hideg h annyira bekéne 100x takatni.

2014. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a sportrészbe nem tettem alá plédet, hanem ovarálban beleültettem, és ha tényleg nagyon hideg volt és babakocsival mentünk, akkor a lábzsákot még föltettem a kocsira.Akkor is jó igy szerintem, ha még megdöntitek a sportrészt.
2014. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig én is pléd alá, overál, majd betakar...

De vettünk 2 hete bundazsákot, ez a legjobb dolog! Mindent kivált! Sportrészbe, hordozóba be lehet fűzni. Imádom.

2014. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-es, szerintem nem írtam sehol, hogy ültetem

Sportrészben van, vízszintesen a fejénél picit megdöntve. Ugyanaz, mint a mózesben, ha megemeled a fejrésznél. Ő próbálgatja mostanában az ülést, feltolja a fenekét, kirakja oldalra és nyomja fel magát két kézzel. Még nem ül, de szerintem rövid időn belül fog és kérdeztem, hogy ha majd ülni fog benne hogy csináljam.

2014. dec. 20. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz egy beköthető cipzáras bundazsákot is. Abba feküdhet, ülhet és még főzni se fog
2014. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan bundazsákom van a babakocsihoz, aminek az alját a kocsiba be lehet zipzározni, a pántokat bele lehet fűzni és a felső részt, erre ül a baba, majd a felső részt erre kell zipzározni, ezzel takarom be a babát. A belseje bundás, így nem fázik a kisfiam. Ha melege lenne, akkor a felső részt le tudom venni. Nagyon praktikus.
2014. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!