Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet eloszor kimenni...

Mikor lehet eloszor kimenni ujszulott babaval 10-20 percrr telen ha nincs minusz fok? Karacsonykor lesz pont 1 hetes a kislanyom. Illetve autoval elmehetunk unnepekre mamakhoz ha az ut is max 5-10 perc?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gondolom valahogy a kórházból is hazamentetek, és az is volt 5-10 perc.

Boldog Karácsonyt :)

2014. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi levegőre (bevásárolni) akkor mentünk először, autóval, amikor már nem jártam annyira viccesen. Kb. 2 hetes lehetett a babánk akkor. Utazni 2órás útra, elutaztunk utána nyaralni a Balatonhoz 3 hetes korában és azóta is sokat utazunk. Egy éves.


Ennyi tapasztalat alapján azt mondom, hogy ha te tudsz utazni már egy hetes babával, nem lesz semmi baja. Megfelelő öltözék, takaró és felszerelés, hogy minden kéznél legyen ami kell arra az időre, amíg nem vagytok otthon. Vidd a mózest is és abban elalszik a nagyiéknál is.

2014. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Én mondjuk nem mennék egy egy hetes gyerekkel sehová.
2014. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Téli babánkat 2 hetesen vittük sétálni először. Én először 3 hetes korában tudtam autóba ülni, nagyikhoz 5 hetesen mentünk először, szerintem nem az utazással van a gond, hanem a nagy társasággal, idegen hellyel.
2014. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még mínuszban is viheted, ha jól betakarod.
2014. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok,


még az jutott eszembe az elutazásokról, hoyg a védőnőt kérdeztem anno én is erről, ő azt mondta, a babának egy valamire van szüksége, az anyjára. Mindeg yneki, hogy hol van és ha anyatejes is, akkor mi baja lehetne, utazzunk nyugodtan el hetekre is akár. És sosem volt még beteg.


Sok kézmosás és rajtad kívül ne nyúljon az arcához, kezéhez senki, ha óvatos akarsz lenni.

2014. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Én 1 hetes babával nem mennék, a mamák jöjjenek fel 1-1 orára, de ne többre. Amugy ha már pár hetes lesz, minuszban is kiviheted, inkább ara figyelj, hogy ha erős szél van, akkor ne.
2014. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5 naposan vittük először mikor a doki nem volt hajlandó házhoz kijönni, 10-perc oda-10 perc vissza volt a rendelő.
2014. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Másfél hetesen vittük ki először utcára babakocsiban. Nagyszülőkhöz egy hónaposan utaztunk vele először. Egy hetes korában nem vittem volna. Én jól éreztem magam, de mégis kényelmesebb volt itthon, még eléggé véreztem, szoptatás sem ment akármilyen testhelyzetben, fekve volt csak kényelmes, így inkább mi hívtunk vendégeket az első egy hónapban. Meg még olyan pici vokt egy hetesen, sokat sírt, panaszkodott, nem akartunk erre egy lapáttal rátenni azzal, hogy elvisszuk vendégségbe.
2014. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy paramami, de egy hetesen én sem vinném. Nagyszülők nem tudnak menni?
2014. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!