Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fekvő helyzetben (kizárólag!...

Fekvő helyzetben (kizárólag! ) pár perc után enyhe, de kellemetlen, zsibbadáshoz hasonlító (de nem pont az) érzés a lábaimban. Másnál is van ilyen? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
7 hós km. De már régóta tart.
2011. szept. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hátadon fekszel, a baba nyomja az idegeket / ereket és emiatt alakulhat ki zsibbadás. Próbálj meg az oldaladon pihenni. Ez a gyereknek is jobb és te sem fogsz zsibbadni. Ne aggódj, ez normális.
2011. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az oldalamon fekszek, háton nagyon kellemetlen, nekem is, meg a babának is.
2011. szept. 4. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkét oldaladon ugyanazt érzed? Az utolsó hónapok néha kellemetlenek. Én az utolsó 2 hnp-ban az ujjaim végét nem éreztem. Az ödéma nyomta az idegeket. SZülés után pár héttel teljesen elmúlt.
2011. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányom 3,5 éves. Még a vele való terhességem alatt volt, hogy elalvás előtt valami fura érzésem volt a lábamban. Nem zsibbadás, nem tudom megfogalmazni...olyankor "meg kellett", hogy feszítsem a lábaimat, és egy idő után nem éreztem. Dokinak sosem mondtam, mert nem hittem, hogy ez a terhességgel összefügg. 1-2 hete akadtam egy cikkre, és teljesen ledöbbentem.


[link]

2011. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cikket! A vasamra tényleg oda kell figyelnem, mert a határon mozgok. A leleteim mindig jók voltak, az 1. terhességemnél is, de szülés után elájultam párszor.

A rendszeres testmozgás is hiányzik, szó mi szó.

Hogy mindkét oldalamon érzem-e? Erre még nem is figyeltem, de szerintem igen. Jobb oldalon biztos, majd most tesztelem a másik oldalt is :)

2011. szept. 4. 22:56
 6/7 A kérdező kommentje:

Ott is :(

Ja, és nálam eddig kizárólag terhesség alatt jött ez elő.

2011. szept. 5. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a nyugtalan lábas mizéria nálam alapból van már kb vagy 20 éve de a terhesség alatt azt hittem, hogy megzavarodok.

Egyébként ha valami terhesség alatt jön elő, az jó eséllyel el is múlik ha megszületik a bébi. Olyan kellemetlen, hogy a kismama ha bizonytalan valamiben és rákérdez az orvosnál, az vizsgálat nélkül simán ráfogja a terhességre. Nem vagyok hipochonder de a terhesség sok fura dolgot tud produkálni. Az orvosok sokszor simán hülkyének néztek...

2011. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!