Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam otthon 2 hetes babámat...

Hagyjam otthon 2 hetes babámat, mikor alszik? Nagyot oviba kellene vinnem (5 perc kocsival+átöltözés). Félek, pont akkor ébred fel, mikor nem vagyok itt, vagy valami történik út közben velem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 13:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.

Már a gondolattól rosszul vagyok, hogy ez eszedbe jutott.


Vidd magaddal, akkor is, ha alszik. Majd visszaalszik később.

2011. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

hogy a francba képzeled ezt?????? gyereket nem hagyunk egyedül otthon - a karambolozol vagy dugó van, vagy kigyullad a lakás, akkor mi van??????????????


úgy kell kialakítani a két gyerek napirendjét, hogy magaddal tud vinni!

2011. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem hagynám otthon egy percre sem.


Èn úgy csinálnám, hogy ha nem megy babakocsival, akkor a hordozóba tenném már eleve le aludni, így nem ébred fel. Nem a legjobb megoldás de jobb mint keltegetni.

2011. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Gyereket felügyelet nélkül nem hagyunk!!! 2 gyerekes anya vagy, könyörgök...
2011. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 krisztivan ***** válasza:
100%
Dehogy hagyd otthon!!Még olyan pici hogy aludni fog végig.Nem is biztos hogy észreveszi a változást.Csak az oviban kell a gyerekeket távol tartani tőle.Még egyenlőre.
2011. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson! Veled út közben bármi történhet, még ha csak 5 perces útról is van szó. Aztán meg ott lesz szegény egyedül.. Felöltözteted, beteszed a babakocsiba és mehettek együtt.

A friss levegő neki is jót fog tenni.

2011. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd otthon, semmiképp. Igaza van annak, aki a hordozót írta, ha pedig két hetes, át is tudod emelni úgy a hordozóba bárhonnan, hogy ne ébredjen fel.
2011. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A nagyot se hagytam magára soha, még az udvarra se nagyon mentem ki, főleg mert rossz alvó volt. DE, egy ismerősöm így csinálta és csinálja a mai napig, és engem is ezzel piszkál. Én is nagyon kivagyok akadva rajta, volt olyan, hogy 1 órára is otthagyta a gyereket, mert úgyis alszik alapon. Köszi a megerősítést!
2011. okt. 3. 14:07
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!!az az ismerősöd nem normális!!Ráférne egy fejmosás.MI van ha felébred a baba? és nem talál senkit? csak sír szegény és aztse tudja mivan. még a gondolattól is könnybelábadt a szemem. 2 perc alatt is felébredhet nemhogy 1 óra altt. minek az ilyennek gyerek. FELHÁBORÍTÓ!!!! Te ne csinálj ilyen butaságot!!
2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Aztán vigyázz, be ne kerülj a tévéhíradóba!!!!!!!

Még a gondolat is fáj nekem:-(


2 gyerekes anyuka

2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!