Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik fájdalomcsillapító...

Létezik fájdalomcsillapító 1hós babának?

Figyelt kérdés
Hasfájás miatt. De nem olyanra gondokok infacol, espumisan... puki jön ezerrel de mégsem jó valami :(

2014. dec. 23. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:

talán nem evett eleget?

nem célszerű gyógyszerezni..

tornázattni kell kicsit, felvenni, ha nyugodt, elmúlik a görcs

sírva csak jobban rágörcsöl

2014. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már mindent csináltam. Ölbe sem jó ágyban sem jó sétálva sem jó.... cumi sem kell zene sem érdekli... tornáztattam is. Adtam neki még enni, de abból is kb csak 10-et evett. Tanácstalan vagyok teljesen :(
2014. dec. 23. 02:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Lactase comfort-ot próbáltad?

Gyerekorvos felírhatja receptre (több hónapra elegendő), nálu k az oldott meg minden problémát.

2014. dec. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a hajszarito oldott meg minden problémát. Megnyugodott a hangjától, a meleg meg ellazította a pocakját. Amikor pedig nem hasfájás miatt sírt, akkor bebugyoláltuk, nagyon szerette. Gyógyszert semmiképp nem akartunk adni neki, ahhoz még kicsi.
2014. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyi időnként és mennyit eszik? Anyatejes vagy tápszeres?
2014. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!