Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid kúp után mennyi...

Germicid kúp után mennyi idővel lehet újra fájdalomcsillapítót adni 10 hós babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 órát mindenképpen várd meg a kettő között.De szerintem a Germicid elsősorban lázcsillapító.
2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de biztosan nagyon fáj a torka, mert be van rekedve, köhög, taknya-nyála egybefolyik. :((

És csak holnap reggelre van időpontunk az orvoshoz.

Tehát ha a kúp beadása után 3 órával adok neki egy adag (2,5 ml) Nurofent, akkor nem lesz gáz?

Köszi!

2012. jan. 24. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a picúrnak,bár én inkább csak nurofent adtam volna,kúpot nem.Mielőbbi javulást kívánok a Manónak!
2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy volt láza kora estére, azért kapott kúpot. Fél 7-kor. De jó lenne aludni neki is, meg nekünk is, és ezért gondoltam adok a foga és a torka miatt ha lehet, Nurofent.
2012. jan. 24. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Bőven elég lett volna a Nurofen, mert az láz és fájdalomcsillapító.

Eszemben sincs gonoszkodni, de mindkettőnek a tájékoztatójában ott van feketén-fehéren, hogy milyen esetben és mennyit, milyen időközönként lehet adni...

2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem a Germicidhez nincs is tájékoztató.... :(

Lehet, hogy már kidobtam, nem emlékszem. De mindegy is, mert ma voltunk a dokinál, és kapott megfelelő gyógyszert. :)

Elindultunk a javulás útján. :)

2012. jan. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!