Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ételt adjak a babámnak?

Mennyi ételt adjak a babámnak?

Figyelt kérdés
nem jelzi a 10 hónapos fiam, h mikor elég neki a kaja.nem tudom h mennyit adjak neki.volt úgy hogy csak adtam neki és csak adtam, nem sokra rá jött is vissza neki valamennyi, tehát túlette magát.
2014. dec. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha visszajön neki, az nem azt jelenti hogy túlette magát. Sok oka lehet, és sztem kérdezd meg a dokitó ezt mi nem tudhatjuk hogy a te fiadnak mennyit kell ennie.
2014. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kérdeztem.erre mondta a doktornő, h túlette magát!megvizsgálta, minden oké nála
2014. dec. 23. 18:12
 3/3 kloetta ***** válasza:

az én fiam 9 hós lesz, 5 hós kora óta hozzátáplált, kb 6 hós korára értük el hogy 300 ml-t eszik.

Ő akar ennyit, mert éhes, kevesebbel nem éri be. ez benne is marad és bír vele 3-4 órát a következő kajáig. Barátnőm fia 2 héttel idősebb, neki 200 ml jó ha lemegy egy étkezésre és kinézetre jobban fejlődik és hízik.

Nagyon babafüggő a dolog. Ha abbahagyod az etetést sír hogy kell még?

Próbálgasd, 200 ml-vel meddig bírja a következő kajáig. ha nem elég növeld. Az a lényeg hogy jó kedve legyen és ha megvan a napi ritmus, mi pl általában 3,5-4 óránként eszünk, azt tudjátok tartani.

2014. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!