Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, h a kislányunk...

Piroska és a farkas kérdése:

Elképzelhető, h a kislányunk allergiás az etetőszék huzatjára?

Figyelt kérdés
Kislányom bőrén, de csak a tarko-váll vonalban, és egy picit a hátán lefelé csalánkiütésszerü folt tok jelentek meg pár napja. Semmit nem kenek rá, reggel re sokkal szebb, mára pl el is tünt, de estére üjra olyan a kis böre. Semmilyen újdonsággal nem tudom összefüggésbe hozni, ha étel , vagy öblítő lenne, gondolom, nem koncentrálodna egy helyre. A széket pár napja kapta, eléggé bele szokott izadni a háta, és néha olyan majdnem fekvö pozícioban van benne, olyankor odaérhet a tarkoja. Lehetséges szerintetek, h ettől van? Mivel reggel nem volt rajta semmi, nem vittem dokihoz, mert férjem és én is lázas betegek vagyunk, de estére megint kijött.
2014. dec. 23. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

mit kóstoltatsz? valószínűbbnek tartom az étel allergiát, csalánkiütés inkább arra jön ki, és általában egy helyen.


az etetőszéktől, ha beleizzad max melegkiütés jöhetne ki

2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem dörzsöli ki a pánt, vagy valami? Az én babámnak akkor piros mindig a nyaka mikor a tépőzáras előkét leveszem róla.
2014. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, h semmi újat nem kostoltattam most a napokban, és az előkéi is patentosak javarészt, és pamutok. nejlont csak az evések idejée adok rá.
2014. dec. 23. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés csak allergiával jön ki és esélyesebb az étel,mint bármi más. Lányom 2 éves, ég világon sosem volt baja,erre most kb 3 hete annyira allergiás kiütéses lett,hogy csak lesek. És nem tudjuk mi a fenétől...Tegnap megint bepirosodott neki,és ételt nem kapott újat,csak olyan ruha lett ráadva,ami jó eséllyel az előző mosásból van még a Tomi kapszulával.Valószínű,hogy vagy attól sokallt be a szervezete,vagy hát valami ételtől,amiről ötletünk nincs mi lehet.
2014. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!