Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van még H1N1 járvány?...

Mennyire van még H1N1 járvány? Akik nem vitték babáikat pl. Auchan, tesco nagybevásárolni most már "kimerészkedtek"?

Figyelt kérdés
A média már nem nagyon mondja, lehet csak addig volt "érdekes", amíg megvetették a sok oltóanyagot?!? Ti mit gondoltok? "Meri vagy nem meri? "
2010. febr. 3. 10:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Az én babám 2 hónapos volt, amikor járvány volt. Én el mertem vinni a tescoba. Semmi baja nem lett tőle. Mivel nincs kire hagynom, mindenhová viszem magammal.
2010. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Én eddig is vittem, vinni is fogom (másképpen nem tudom megoldani, ui. nincs hova tenni). Épp tegnap jutott nekem is eszembe, hogy már nem folyik a vízcsapból is a járvány híre. Erre a rádióban megszólalt a tisztifőorvos.. elmondta, hogy lecsengőben van a dolog és a statisztikát is felsorolta... Egyébként érdekes dolog volt ez a járvány ügy, mert itt és a környéken egyetlen beteg se volt. Barátnőm körzeti orvos és tőle tudom, hogy nem tudtak egyetlen fertőzöttet se találni, pedig küldtek elég sok mintát...
2010. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

soha nem lehet tudni.

De én babám úgy szeret csavarogni én is néha cipelem már.De a téli ruhák miatt se hordtam csavarogni mert nehéz a sok ruhát cipelni.Ki -be az üzletbe ha a városba is szaladunk élelmiszerért+ az autóba hát fárasztó.

2010. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
mi 4,5 hósak vagyunk, 1 hós korában volt velünk, aztán jött a járvány és nem vittük.vagy apa vagy én mentem egyedül. de mostmár nagyon mennénk hármasban.jó lenne kimozdulni, mert a járávny miatt nem nagyon járunk közösségbe csak ismerősökhöz.
2010. febr. 3. 10:46
 5/39 A kérdező kommentje:
hát itt a mi környékünkön én is csak 1 betegről tudok. a barátnőm napközis tanító és ő azt mondja h a suliban egy beteg sem volt.
2010. febr. 3. 10:47
 6/39 anonim ***** válasza:
59%

igen gyanus volt ez a sok hír, mert karácsanyig árulták az olto anyagot utána bezárt a bazár ,majd hírtelen összesítettek jó biznisz volt. Így ki hírdették már nincs v. csendesül a járvány.

Jó mi életbe maradtunk még! Így nem is gunyolodok,mert nagy volt a félsz és még lehet is félni.

2010. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%
Mi is négy hósok vagyunk. Nálunk is egy hónapig volt velünk a bevásárlásnál, de amint kitört a frász inkább a nagymamához vittük addíg. Én is mostanában gondolkodtam rajta hogy, talán már mehetnénk együtt. De apucival azt is beszéltük hogy, jó ha van kire bízni. Mert legalább nem szokja meg a vásárolgatást. Nem biztos hogy, neki való egy bevásárlóközpont. De persze, akinek nincs kire bízni megértem.
2010. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
41%

MI körzetünkben most januárban halt meg egy fiatal anyuka de a családja él.Részleteket nem tudok ,de sokan szaladtunk oltásért az estkor.

KISZÁMITHATATLAN.

2010. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
hát igen, nagyo9n nehéz. az ember menne is meg nem is. jó lenne ha a hírek azért most is mondanák h mi a helyzet. baba mellett sajnos nem sok idő van olvsani,de a híradót mindig megnézem.
2010. febr. 3. 11:02
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
Mi eddig is mentünk és ezután is fogunk menni. Nincs kire hagyni a gyereket, ahogy előttem is irták páran. Egyébént csak megjegyzem, egy ismerősöm mesélte aki nővér egy korházban hogy a járvány alatt sokkal több beoltott került korházba infulenzás tünetekkel mint aki nem volt beoltva. Csak a médiából ez az apróság valahogy lemaradt.
2010. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!