Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba akciókat ismertek?...

Milyen baba akciókat ismertek? Kuponokra, termék ismertetőkre gondolok

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dm-es nagyon jó külön van a kismamáknak is és sok jó dologra kiterjed.Pelenka cumi,tejpép ápolószerek .....sorolhatnám én nagyon szeretem mi már 12hónaposak vagyunk de mindig ott vásárolok a kuponokkal van hogy összegyűlnek a pontjaim és 25%-al olcsóban vehetsz bármit.Nagyon jó.
2010. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A DM-es kártya tényleg nagyon jó. 200 forintért 1 pont jár, 150 pontért van a teljes vásárlásra 15%-os kedvezmény. Pár zsák pelenkából, meg popsitörlőből összejön a következő vásárlásra a 150 pont. A DM születéskor is ad egy füzetet, amiben egy csomó babás termék van, köztük C&A-s kedvezmények is.


Van a Libero Klub, ha beküldöd a vonalkódokat a pelusokról, azért pontokat kapsz, amiért kisebb játékokat lehet rendelni. A Libero Klub ingyenes pelenkamintát is küld, 1-2 darabot néhány havonta.


Van a Felicitas kupon, amit adnak születéskor a kórházban, meg 3 hónaposan, meg még egyszer később.


A Pampersnek a Rossmannal van közös rendszere, de oda nem járunk, nem ismerem.


A Milupa is küldd termékmintákat netes regisztráció után.


Kb. ennyit ismerek.

2010. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezeken kívül még az UNIVER ajánlatát ismerem. A bébikajás üvegekről be lehet küldeni az emblémát és megvan, hogy hány logo után mit lehet kapni.


A JANA víznek vonalkódgyűjtése van, 60 db vonalkód után babafotókönyvet adnak, a beküldött képeidből készítik el.

2010. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van még a picuri játék, ahol a johnson's termékek vásárlási blokkját kell bekülden és pontokat kapsz rá, és választhatsz ajándékot. Regisztrálni kell és utána már csak gyűjtögetni.

[link]


Ha vásárolsz legalább 100ft-ért sudokrémet és beküldöd a blokkot, kapsz egy mini sudokrémet.

[link]


A milupás ajándékot megkaptam, bár fel volt tépve a boríték, úgy érkezett a postaládába, így nem tudom minden benne volt-e.

[link]

2010. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nézem, nem 100, hanem 1000ft-ért kell vásárolni Sudocremet. Bocsi
2010. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!