Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy 6 hetes baba...

Normalis hogy 6 hetes baba egyhuzamba fennt van 6-7 ora hosszakat?

Figyelt kérdés
kb fel orakat alszik kozben ha epp kezben van vagy eszik. de ez az elozo hetekben sem volt maskepp. Szokott lenni olyan hogy par nap mulva megunnya es alszik egyhuzamba 7-8 ora hosszat...de aztan fel toltodik es ujra ez van....valahol azt olvastam h a csecsemok 90 pernel tobbet nem birnak fennt lenni. Na akkor az en babam jocskan rekordod dontott...Ma peldaul reggel 6 tol este 6 ig volt fennt...kissebb alvasokkal 20 percesekkel...most alszik de most is csak nagyon ebren alszik...volt valakinek hasonlo rekordere? Mar teljesen ki vagyok merulve. jaa es nem hasfajos....mert akkor uvoltene...de o csak fennt van...mikor unatkozik nyoszorog...ha ehes v akarmi akkor sir...de akkor sem kemenyen ordit...nem tudom mi baja lehet :(
2014. dec. 28. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt újszülöttnek... én is azt hittem (és azt láttam ismerősöknél) hogy egy újszülött/kiscsecsemő hihetetlenül sokat alszik. Nos, az enyém kb. napi négyszer negyed órákat aludt, és állandóan fent volt.. éjszaka két óránként. Azt hittem valami baj van vele... De mostanra "normális" 6 éves lett :)


A legjobb barátnőméké meg kb. 8 hónapos koráig állandóan aludt.. ő meg azért volt kibukva, hogy biztos valami baja van, sokszor volt, hogy 4 óra után felébresztette, hogy egyen.. Azt hittük tényleg, hogy beteg. De hálistennek ő sem volt az. :)

2014. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) hehe Köszönöm a válaszod :) akkor nem csak az babam rekord ejjeli bagoly. De a tied legalabb aludt is ha csak 2 ora hosszakat. Az enyem semennyit sem alszik
2014. dec. 28. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kisbabak nem olvassak a konyveket amiket mi.:))))

Hogy a kerdesre is valaszoljak,teljesen normalis jelenseg amit a babad csinal.altalaban akkor ebrednek,mikor vegre kensz msgadnak gyorsan egy szendvicset es epp beleharapnal...

ismeros....:))))

2014. dec. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ezt a szenvicses dolgot jol mondod, ponnt igy szokott lenni :)
2014. dec. 29. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!