Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetben hogyan öltöztessem?

Ilyen esetben hogyan öltöztessem?

Figyelt kérdés

7 hónapos, eddig hidegben még nem kellett kültér-beltér kombóra öltöztetnem.

Nődokihoz mennénk kocsival, tehát fűtött lakásból be a kocsiba, onnan meg be a fűtött rendelőbe. Aminél feltételezem, hogy jó meleg lesz, mégiscsak félmeztelen páciensek vannak bent.


Itthon 21 fok van nappal, éjjel 18. Hideget jól tűri, meleget nagyon rosszul, attól ordít.

Nappal hosszúujjú body és plüss rugdalózó van rajta, éjjel erre jön egy vastagabb hálózsák.


Ha 18 fokban átpelenkázom és nedves törlőkendővel törlöm, arra meg se nyekken, de ha 23 fokra felmegy a hőmérséklet, akkor üvölt, mert melege van.


Kintre sapkát és bundazsákot szoktam ráadni, de néha abba is beleizzad.


Így kérdés, hogy a bundazsák alatt mi legyen, mennyire öltöztessem fel.


Vagy B verzió, hogy a kocsiig (1 perc) egy takaróba csavarom, azt előre befűtjük és a benti ruhájában lesz, kocsi-rendelő között ismét takaró. Vagy a kocsi marad hideg, ő bundazsákban, mi meg kabátban, aztán a rendelőben küzdünk a vetkőztetéssel.


2014. dec. 29. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy a kocsiban overálban van, de leveszem a cipőt, sálat, sapkát és lehúzom a cipzárt és nagyon minimálisan fűtök. Nem tudom, hogy garázsból állsz-e ki, vagy jég hideg lesz-e a kocsiban. Ez is számít, mert akkor előtte fűteném a kocsit. Az overál alatt itthoni ruha van rajta (body, vékony póló, melegítőnadrág).
2014. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül rugdalózó plusz bundazsákban vittük, sapkát nem kapott. A rendelőben iszonyú meleg volt.

A kocsi jéghideg volt, de nem fűtöttünk, ott maradt bundazsákban. A rendelőben levetkőztettük, aztán a kocsiba ismét bundazsák.

Úgy néz ki, megfelelt neki, bár a rendelőben izzadt kicsit (mondjuk én is, amíg fel voltam öltözve).

2014. dec. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!