Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babádnak eldeformálódott...

A te babádnak eldeformálódott a feje?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos és nagyon eldeformálódott a feje. :-( Olyan lelkiismeret furdalásom van miatta olyan sokszor nézegetem is. Hullik most a haja és így még jobban látszik neki.Hátul meg jobb oldalt feküdte el. Hat hétig folyamatosan rajta volt a terpeszplenka és abba ugye csak hason meg háton tud lenni, így nyilván általában a hátán feküdt én meg fekve szoptattam és mindíg csak a jobb oldalán ezért néz most ki így a feje. :-( Úgy bánt... Hiába próbálom a bal oldalára is tenni a fejét visszafordítja. Járt így más is?
2014. dec. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk volt olan hogy mindig csak balra nézett,gyógytornára kellett járnunk,fél évig.
2014. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jartunk.

Most hat eves, es ha jobban megnezem, latszik.

Mi is Deveny tornara jartunk, mert nem fordult magatol.

Van olyan parna, ami nem engedi az elfordulast, mi kitamasztottuk, meg dontottuk az agyat, ami vicces volt, mert a fejnel is emelni kellett, refluxos volt.

Javulni fog nalatok is, az agyban forditva fektesd, nalunk az is baj volt, h mindig kifele fordult, nyilvan a fal nem volt erdekes.

2014. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En babamnak is eldeformalodott, mindig bal oldalan aludt. Mikor elaludt, kitamasztottam egy parnaval a masik oldalra, de mikor lefekudtem, mindig kivettem a parnat a kisagybol! Szoval ez csak 2-3 ora volt. Ahogy kivettem a parnat, visszafordult. A feje egyik oldalon laposabb. Atrendeztuk a szobat, azota mindig a jobb oldalan alszik, latszik is, formalodik a feje, mar csak en latom.
2014. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegény baba...legalább még kókuszmatracon is alszik a tuti hatás kedvéért?

Nyilván javul majd, ahogy nő a feje, de figyelj jobban. Ezt a terpeszpelenkát is eléggé túllihegik, mindenkinek mondogatják, annak is, akinek semmi szüksége rá, biztos részesedést kapnak az ortopédusok...

2014. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!