Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos babat hagynatok holnap...

8 hos babat hagynatok holnap ejszakara nagyszulokre? Bov. Lent.

Figyelt kérdés
Nagyon jol elvan anyuekkal is, pedig mostanaban nagyon anyas. Altatni meg nem altattak, csak napkozben, akkor elaludt anyuval szepen. 10 km-re lennenk es termeszetesen egyikonk nem inna, hogy barmikor haza tudjunk jonni. Igazabol semmi akadalyat nem latom, megis lelkifurdalasom van, hogy talan itt fogom hagyni...elso baba...
2014. dec. 30. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel bebiztositod magad h barmikor haza tudsz menni igy en nem latnam akadalyat! Es gondolom nem is nagyon jarsz el ejszakazni.. sztem menj nyugodtan es probalj lazitani. Ha gond van akkor meg ugyis ott vagy rovid idon belul.
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Siman otthagyhatod ennyi idore ennyi idosen szerintem.

Nem tobb naprol van szo csak egy ejszakarol.gondolom megbizol a szuleidbe es ha a kicsi is jol erzi magat veluk akkor miert ne!nektek is jar neha-neha egy kis kikapcsolodas!emiatt szerintem ne legyen lelkifurdalasod,hiszem nem hosszu idorol van szo.

egyebkent is ott a B terv ha valamelyikotok nem iszik es problema akad akkor azonnal haza tudtok menni,mivel nem is lesztek messze!

erezzetek jol magatokat! :)

2014. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon jó szülők lehettek ha így aggódtok:)

De felesleges...próbáljatok meg lazítani,kikapcsolódni,hiszen mégiscsak az év utolsó napja,jár nektek is a lazítás.

Ha mégis lenne bármi probléma(de úgysem lesz) akkor haza tudtok menni.

Jó szórakozást így előre is és BÚÉK!

2014. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, koszonom szepen! Lehet, hogy tenyleg rank fer a lazitas. Boldog Uj Evet Nektek!
2014. dec. 31. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém már 2 hónaposan ott aludt mamánál :) (tápszeres volt és addigra átaludta az éjszakát így nem aggódtam) szóval nyugodtan kapcsolódjatok ki, mindenkinek jár egy kis lazítás! :) Boldog Új Évet és jó szórakozást! (és ne lesd állandóan a telefonod az este... legjobb helyen lesz a babát! :) )
2014. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó buliázást! Jól teszitek! (mindenre gondoltatok ;)) BÚÉK!
2014. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Csak egy kis oreges hazibuli lesz :-) de azert a ferjem azt mondta, hogy majd hazaugrunk hallgatozni meg leskelodni :-D
2014. dec. 31. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!