Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Szép Álmokat tápszert...

Milupa Szép Álmokat tápszert eszik a 15 hós lányom éjszakára. Jó ez a tápszer arra hogy reggel is ezt kapja, és így legyen meg az 500 ml tejalapú, vagy tejitalt adnátok?

Figyelt kérdés

Szóval ez csak éjszakára jó, vagy reggelire is?


(Az olyan válaszoktól minthogy 15 hónaposan már minek a tápszer, kíméljetek meg, köszi :) )


2014. jún. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan adhatod neki reggel is. összetevője nem hinném hogy mâs éjszakára, nem tudom mi a lényege annak hogy külön van
2014. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyiban más az összetétele hogy van benne rizspehely meg gabonapehely talán.
2014. jún. 16. 21:35
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ha jol tudom akkor csak annyiban mas, hogy tartalmasabb,taplalobb! 18 honappsan tertem az a tehen tejre, elotte mar csak este es reggel kapott tapszert es en is mindketszer az ejszakait adtam Neki!
2014. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. jún. 16. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Add neki nyugodtan.Enyém is most kapta meg az utolsó doboz tápszerét,20hós.De tény,hogy nekünk be lett tárazva és azért kapta még,na meg nem is minden nap már,mert 8hós korától el se fogadta csak tejpépbe/sinemilbe keverve.Tehát ő se simán a tápszert kapta.

Én inkább a tápszert adnám,vagy a tejpépet,mint a tejitalt.Rámenne az összes pénzünk,ha azt kéne venni.Enyém rendes tejet iszik már jó ideje,de imádja is és baja sincs tőle. (Jó ideje=12hós korától néha néha,15hós korától majdhogynem naponta kap)

2014. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!