Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti kiviszitek minden...

Anyukak, ti kiviszitek minden nap a pici babakat setalni ilyen hidegbe is?

Figyelt kérdés
Lanyom 5 honapos es csak 2 max 3 naponta viszem setalni,mert nagyon hideg van! Kene vigyem minden nap?
2014. dec. 31. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Az én lányom már 6 hónapos, de igen, megyünk minden nap. Felöltöztetem, betakarom és eddig mindig tök melegen vettem ki a babakocsiból, nem fog megfázni.
2014. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azert kerdem,mert valahol azt olvastam,hogy csak -5 fokig szabad kivinni a babakat! Ez igaz?
2014. dec. 31. 09:14
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Igen, minden nap. Szüksége van a friss levegőre, nekem szintén.
2014. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha nincs szél, hóvihar, miért ne lehetne kivinni? Csak fel kell öltöztetni.
2014. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

-5 fok alatt bent kellene tartani a házban, vagy mi?

Jót röhögnének ezen Finnországban, Svédországban :)

Én a kezdetektől kivittem a lányom, téli baba.

Igaz kényszerítve voltam rá, mert egyedül nevelem és a kutyát legalább 2-szer naponta le kellett vinni, akármekkora jeges szélvihar tombolt.

Kendőben szinte még izzadtunk is, makkegészséges, edzett gyerek lett belőle.

2014. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem fúj erős szél, akkor igen, minden nap kimegyünk a gyerekeimmel ( 4; 3 éves, 10 hós). Az, hogy -5 fok alatt nem viszik ki, az hülyeség, megint valami baromság a nagymamák korából.

Igen, ha nem tombol a szél, nincs hóvihar, nem esik az eső, nincs köd, nyugodtan viheted -10 fokban is minden nap.

Amúgy igen, az észak-európai országokban is kiviszik a babákat, az oroszok még -20 fokban is, ha éppen menni kell valahova.

2014. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Nekem eddig majdnem minden nap kint aludt az udvaron, de ma nem vittem ki, mert -7 fokvan. Lehet később kiviszem ha picit melegebb lesz, de ha nem, akkor ma kihagyjuk. Ha fújt a szél, rátettem még az esővédő fóliát is, mert nagyon jókat alszik kint.
2014. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
mi nem megyünk minden nap, de nem a hideg miatt, az ellen fel lehet jól öltöztetni. nekem ki nem állhatja a babakocsit és amikor már itt fent a lakásban lilulásig ordítja magát benne akkor hagyni szoktam. de azért minden második nap összejön egy kis séta ha jó kedvében kapom el :)
2014. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
a légutakat nem tudod betakarni ha már gagyog sir nyeli a hideg levegot az nem jo. en 3*10-15 percre viszem ki egy nap a vallamon. fel oranal tovabb nem lehet kivinni ilyen hidegben. a skandinavok szervezete egeszen mas idohoz alkalmazkodik ne hasonlitsatok ossze mint ahogy a negerek is egesz nap rohangalnak felmeztelen a napon afrika deli reszein ahol te ket het alatt borrakot kapnal.
2014. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Az én kisfiam 6hónapos,de délben mi is mindig kimegyünk,jól fel kell öltöztetni,a levegő kell neki.
2014. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!