Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki lehet ma vinni az egy év...

Ki lehet ma vinni az egy év alatti babákat? 7,8,9 hósotokta kiviszitek ebben a szélben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon rossz időben csak a teraszra (családi ház) viszem ki. A babakocsiban elalszik, ott hagyom míg fel nem ébred.

De ha állítható a babakocsitok tolókarja, akkor szerintem mehettek is vele. Az a lényeg, hogy ne fújjon be a babához a szél.

2012. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor mindig ráhúztam a kocsira az esővédőt és úgy mentünk. hideg időben mindig kétszer annyi ideig aludt a babakocsiban, azóta is utálja a meleget:) szóval mi mentünk ilyenkor is.
2012. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csak 7 hetes ,de mi is kimegyünk esővédővel. Vannak dolgok amiket el kell intézni mindegy milyen idő van és segítségem nulla.
2012. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok családnál ez nem "akarás" kérdése, hanem muszáj. Pl. ahol a nagyobbat kell vinni oviba, suliba, vagy valami fontos elintéznivaló akad. Az élet nem áll meg, csak mert rossz idő van. Jól be kell öltöztetni, föltenni az esővédőt és nosza.
2012. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mi is így vagyunk menni kell a nagyért az oviba :D

Autóval még bonyolultabb mrt itt van az utca végén az ovi és nem egyszerűbb húzni a kocsiból ki be a kicsit meg nem is szeretek nagyon vezetni ilyen fejfájós időben.

Ja meg mire a kicsit beültetem nagy nehezen bekötöm a nagy kitér a hitéből. Babakocsival egyszerűbb

2012. dec. 3. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, kutya baja nem lesz, ha fel van normálisan öltöztetve. Svédországban és Oroszországban is élnek gyerekek, a Svédek -20 fokban is kiviszik őket. Szoktatás kérdése. Az én babám téli, én tavaly is kivittem még mínuszban is, szélben is, kutya baj nem volt! Nem szabad túl védeni, a széltől is óvni őket. Rendes sapi, ami a fülét is védi, sál, meleg ruha, cipő, esetleg takaró és mehettek.
2012. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!