Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hò baba ehet már eper-jo...

7hò baba ehet már eper-joghurt bébiételt? Vagy esetleg babajoghurto

Figyelt kérdés
Kecskemèti bèbiètelt 7hòs kortòl van. De a joghurtot csak 8hos kortól eheti. Adják vagy ne adják neki?
2015. jan. 1. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nem adtunk. Egy hónap ide vagy oda már mindegy, mi inkább vártunk. Annyiféle dolgot ehet már így is hét hónaposan. Én találtam olyan bebiételt, amiben tej volt és négy hónapos kortól lehet adni a címke szerint. Azt sem adtuk neki annyi idősen. Bár mi a joghurtot nem nyolc hónaposan, hanem később vezettük be, nyolc hónaposan a sajtot és a túrót vezettük be, mert nekünk így ajánlotta a gyerekorvos és a védőnő. De hát ebben sincs egységes állásfoglalás. Ahány táblázat, doki, védőnő, anno vélemény. Dönts saját belatasod szerint.
2015. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Babajoghurtot adhatsz neki. Ha bébiétel, azt adhatod attól a kortól ami rajta van.
2015. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Ha egyszer azt ajanljak, h 8 hos kor elott tejtermeket ne egyen akkor miert nem lehet megvarni? Hova ez a rohanas? Annyi felet lehet neki adni, h megszamolni se lehet! Komolyan nem ertem ezt! (Lehet nyugodtan lepontozni...:-P)
2015. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!