Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok miket tud már?

8 hónapos babátok miket tud már?

Figyelt kérdés
Azt is leírhatjátok, hogy miket adtok neki enni. :-)

2015. jan. 1. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém korababa, úgyhogy kereken 9 hónapos, de korrigáltan még csak 7,5. Mászik, próbál ülni (ez nagy haladás, mert csak 1 hónapja kezdett el forogni, ezt is a gyógytornának köszönhetjük, addig csak feküdt a hátán). Odafordul ha a nevén szólítjuk, amikor kapar a torka és mondom hogy köhögjön akkor köhög. Látom a szándékot hogy kockákat egymásra tegyen, de gondolom csak akkor fog sikerülni ha már fel tud ülni. Minden érdekli, imád dobozból kipakolni, így telerakok játékokkal dobozt, és rámolhat. Anyatejes, de már kap sokféle gyümölcsöt és zöldséget, kekszet, húst, hamarosan bevezetjük a tejtermékeket, eddig nem mertem mert nem tudom hogy melyik korát kell nézni, szerintem a korrigáltat, végülis nem robot hogy hamarabb fejlődjön az emésztése mint egy időre születettnek. 3 foga van, most jön a negyedik. Nagyon rossz alvó, kevesebbet alszik mint egy felnőtt.
2015. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem kérdeztem, a Tiéd miket csinál már, Kérdező?
2015. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Forog már minden irányba 2 hónapja, 1 hónapja kúszik előre, megtámasztva biztosan tud ülni, de magától még nem tud. Mászást még nem kezdte el, de nem is siettetjük, sőt azt még nem is kell tudnia, ha a nagykönyvet nézzük :-)

Enni már eszik husit, zöldségpüréket, gyümölcspüréket, kekszet, lassan elkezdjük a túrót is bevezetni neki.

Aludni ha nem fáj a fogincája nagyon jól alszik. Este 8tól reggel fél8ig. 2 fogacskája már picit kint van alul.

2015. jan. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!