Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem kakil napok óta....

Babám nem kakil napok óta. Szenved a hasfájástól. Normaflore használna?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba,3hónapos.,

Antibiotikumot szed,mert beteg.,

Hogyan és meddig adjak neki normafloret?


2015. jan. 1. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
normaflorettől biztos nem lesz széklete, de antibiotikum mellé kell, hogy ne menjen tönkre a gyomra, hisz az a jó bacikat is megöli. székletre vagy cukros kamillateát adj vagy hashajtót
2015. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hetig napi fel tubust adj neki.
2015. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha látod, hogy kínlódik, mert ő nyomja, csak nem jön, akkor segíts neki lázmérőzéssel. Dugd a popsijába kb fél-1 cm mélyre, és mozgasd körkörösen.

Ez segített a fiamnak, amikor párszor kellett. (nővéremtől láttam, akinek a nővérek mondták a kórházban anno).

2015. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meglázmérőzném. Kislányom 12 hetes, 10 hetes koráig nagyon nehezen tudott kakilni, sokat fájt a hasa és erőlködött ezért naponta egyszer meglázmérőztem. Utána semmi baja nem volt. 2 hete nem lázmérőzőm, már tud egyedül is kakilni. Nálunk amúgy a tápszer is lehetett a ludas...
2015. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!