Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivan ha nem adok babámnak az...

Mivan ha nem adok babámnak az antibiotikum mellé Normaflore-t?

Figyelt kérdés
épp nincs itthon..:S
2013. ápr. 19. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Menni fog a hasa. De ez sem törvényszerű...
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum "tönkreteszi" a bélflórát, hasmenése lehet.
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gabszem ***** válasza:
100%
rosszat nem teszel a normaflore-al, de néhány éve még mindenki nagyon jól megvolt nélküle...
2013. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pocakjának jót tesz, ha adsz neki mellé. Ismerősöm kisfiának, az antibiotikum után nagyon erős hasfájása volt, doki szerint is tuti attól. Én adnék a helyedben, ha nem mától, akkor holnaptól. De én nem vagyok a Normaflore híve.
2013. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem még 33 évesen is mindig kicsinál az antibiotikum, nyilván a kicsiknek még érzékenyebb a szervezetük.
2013. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fiamnak megy a hasa ha nem kap normaflore-t az antibiotikum mellé.
2013. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nap nem adsz neki nem nagy gond szrintem.A kisfiamnak 7-8 hónapos kora körül kellett adnom antibiotikumot,még a normaflore mellett is többször kakilt ami jól kimarta a fenekét,hiába kentem :((
2013. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ma kezded el adni az antibiotikumot és ma nem kap probiotikumot, akkor az még nem nagy gond, de holnapra mindenképpen szerezz be.

Mivel az antibiotikum károsítja a normál bélflórát, ami ha nem működik jól, akkor hasmenés, hányinger, hányás, gyomorfájdalom, étvágytalanság jelentkezhet.

És írta valaki, hogy régen nem volt probiotikum, mégis megvolt mindenki nélküle. Igen ám, de régen az antibiotikumok is mások voltak. Meg úgy alapvetően a gyógyszerek.

Régen, gyerekkoromban, fiatalkoromban nekem sem volt semmi bajom még a 2 hetes antibiotikum kúra után sem, ma meg már olyan szinten kikészül a gyomrom, hogy eszembe nem jutna probiotikumot mellőzni.

2013. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,nem adtam neki,de hasfájása,sem hasmenése sem volt! :)
2013. máj. 7. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azér mer adtál neki, pár éve antibiotikum se volt, mindenki csak szenvedett. pár éve fogorvosok sem voltak, de a fogak attól még lyukadtak. Van, működik, jó, használd!
2013. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!