Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van aki nem használ a...

Más is van aki nem használ a babája popsijára krémet? Én nem kenem semmivel mert nem engedi, örülök, ha a pelenkáját ki tudom cserélni, Pamperst használunk, törlőkendőből is, és szép neki.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon ritkán kenem be a popsiját, mert anélkül is gyönyörű a bőre. Mostanában 1x volt, hogy be kellett kenni, mert kicsit piros lett a popsija, mert bekakilt séta alatt és nem vettem észre :(. Bekentem neki otthon Sudo-val és a következő peluscserekor már szép volt újra.
2010. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ítrad, milyen idős a picid, de szerintem ha alapossan megtörlöd peluscserénél és nem pirosodik a popija akkor nincs baj. Az én lányom is megfordul mindíg pelenkázáskor, ilyenkor adok neki valami játékot ami leköti a figyelmét, vagy ha nem jön be akkor valami olyat amit amúgy nem kaphat meg(pl:hajgumi, hajpánt, csat, egy másik pelus amit nézegethet).

Jó babázást!

2010. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én sem kentem mindig.Amikor kisebb volt,akkor csak kaki után és éjszakára kentem.Már csak estére kenem már vagy fél éve.Most 15 hónapos.
2010. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én csak este kenem neki fürdés után sodu-val(nagyon jó),de multhéten a fogzás miatt szerintem egy picit pötyös lett meg piros akkor kentem neki nappal is. de szerintem elég csak este. 8 h
2010. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
1. vagyok, az enyém 17 hónapos.
2010. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 8 hónapos, én is néha bekenem ha olyannak látom. Állítólag nem is jó sokat kenni mert bizonyos kenőcsök kicsit összeragasztják a lányoknál a részeket, elég hihetetlen, de van ilyen.
2010. febr. 4. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Én sem kenem abszolút semmivel.Míg kentem,állandóan kiütéses volt,már a létező összes pelust kipróbáltunk,mire itt olvastam,hogy van aki nem keni.Abbahagytam,azóta gyönyörű a popsija.Csak popsitörlőt használok,semmi mást.

6 hós

2010. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!