Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ido kell elteljen...

Mennyi ido kell elteljen ketfele etel bevezetese kozt?

Figyelt kérdés
Delelott eszi az almat,kb.masfel hete,akkor adhatok delbe fozeleket?Es akkor mar delelott nincs cici?
2010. febr. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok az a másfél hét egy gyümire, 2 vagy 3 nap után adhatsz neki már mást is, pl. őszibarackot, sütőtököt, stb. Szerintem csak akkor kezd el a főziket, ha már sikerül kiváltani a délelőtti evést.
2010. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha cicizik, és nem akarod feltétlenül elválasztani, akkor nem kell egyenlőre kiváltani étkezést. Adhatsz pár nap múlva. Szerintem legyél rugalmas. Persze ésszel, de nem kell mindig a számokhoz ragaszkodni. :)
2010. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Nekem például azt mondta a dokink, hogy gyümölccsel ne akarjak étkezést kiváltani, mert az csak desszert, nasi legyen, tehát két étkezés közötti. Én először egyébként csak a gyümiket variáltam, egyre többfajtát kóstoltattam meg vele, és aztán kezdtem el a 2 órai kajánál adni először sütőtököt (korábban a sütőtök-alma desszert bejött neki), aztán sütőtök-krumplit, aztán paradicsom-krumplit, és utána cukkini-krumplit, majd finomfőzeléket (mind bébiétel, én nem kotyvasztok, kísérletezek).

Banyuci

2010. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyümi tényleg nem vált ki étkezést, hanem mad a főzelék. Nálunk mondjuk a répa-krumpli főzelék az első bevezetendő dolog. Ahány védőnéni, annyi szokás.
2010. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még én is csak desszertet adtam a 6 hónapos kislányomnak a délutáni két szoptatás között.Így egy picivel kijebb tolódott.Ha elkezdek jővő héttől főzeléket adni akkor is csak a déli szoptatást fogom kiváltani.
2010. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!