Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 7 hónapos kislányom,...

Közel 7 hónapos kislányom, szüntelen állni szeretne ( persze én tartom, a terhelést levéve a lábairól). Ti hagynátok/hagytátok/. nyürizni? (vagy inkább tartjátok és engeditek, hogy boldog, álló baba legyen)

Figyelt kérdés

E cél elérésének okából nyügöl, majd egész nap.

Próbálom bíztatni, motiválni külömböző tárgyakkal a kúszásra, mászásra, de nem túl nagy siker koronázza próbálkozásaim... hamar befusztrál a tehetetlenségétől, majd ismételten állva köt ki, kezeim között. Ott annyira boldog! Félek, hogy ez "csapda" megoldás.



2015. jan. 3. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magatol fel tud allni es egyedul kapaszkodassal kepes az allasra hagyd beken. Ha ezek nem mennek neki akkor nem hagynam allni. Amite gy gyerek kepes megcsinalni azt csinalhatja.
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Az én kislányom is kihagyta a mászást, rögtön állt, aztán nemsokára kapaszkodva járt. Semmi hátránya nem származott belőle. Ha önállóan képes rá, nem lesz semmi baja.
2015. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd csak neki, ha magától feláll. Ha még csak te állítod fel, akkor az azt jelenti, hogy nem áll készen a gerince arra, hogy ilyen terhelésnek legyen kitéve és nem szabad álló helyzetbe helyezned őt.
2015. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hittem, hogy még korai őt hagyni állni, bár nagyon erős baba. Örökmozgó és kíváncsi.
2015. jan. 3. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától nem tud még felállni, akkor hagyd a saját ütemében fejlődni, nálunk minden lépcsőfok előtt ment a szenvedés, mert akarta már csinálni, de még nem ment, mivel nem segítettem ülni és állni szépen és nagyon gyorsan megtanulta. Ahhoz, hogy az izmai elég fejlettek legyenek az álláshoz kell a sok kúszás-mászás, nem véletlenül fejlődnek a babák úgy, ahogy, ha beavatkozol hátráltatod.
2015. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barmi amit magatol csinal azt lehet. Az en lanyom 6 hosan allt fel, par het mulva lepegetett a butorok menten, nem lehetett visszafogni :-)
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tud állni akkor oké,de a mászást erőltesd,mert az indítja be az agyat normálisan.

Ne hagyjátok ki!!!

2015. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!