Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytatok eloszor...

Mikor hagytatok eloszor magukra a babatokat?

Figyelt kérdés
Szoval mikor mentetek el valahova ugy, hogy a gyereket nagyszulokre hagytataok? Hany honapos volt a babatok mikor kimozdultatok 1 estere vagy 1 ejszzakara a ferjetekkel? Szeretnek kimozdulni a parommal a fiam 2 honapos, Mennyit varjak meg arra, hogy a nagyszulore bizzam?( nem szoptatok, imadja a fiamat es a fiam is ot)

2013. márc. 18. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
nem hiszem hogy ez a baba koratol fugg, ha szeretnel menjetek, biztos jot fog tenni. A lanyom 16 hos, meg egyszer se biztam masra, keptelen lennek jol erezni magam, de szerintem bennem van a baj. Igy visszagondolva, ha nem hasfajos a kicsi akkor kicsikent konnyebb menni, mert kesobb ha beindulnak a fogacskak meg a mozgasfejlodes sokkal nehezebb ejszakaitok lesznek, sokkal anyasabbak a picik
2013. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Az attól függ! Hasfájós vagy nem? Ha sír anyósod meg tudja nyugtatni? Magamról tudom, hogy kell a kikapcsolódás nekem 3 gyerekem van de ne rögtön azzal kezd, hogy bulizni mész hanem sétával vagy mozival. De ez az én véleményem...
2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom lassan 20 hónapos. Még nem aludt a nagyszülőknél, de sokszor kimozdultunk már este egy-egy vacsira,bulira..., addig a nagyszülők vigyáztak rá.

De mindig otthon aludt az ágyában.

Először 2 hónaposan mentünk el 2 órára.

De ő szopizott sokáig, szóval nekünk csak később lett több órás esti kimenőnk, amikor már nem szopott.

Ezt mindenki maga érzi, mindenkinek más a jó.

2013. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

4 hónaposan először úgy,hogy anyós nálunk aludt, mi lagziban voltunk és fél 3 körül értünk haza!

Amikor először ott aludt nála, egyedül kb. 10 hónapos volt!

2013. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a fiam, mikor a sógornőmék esküvője volt 160 km-re, tehát ott aludtunk. Anyukám jött el, szombat reggeltől vasárnap délig Ő vigyázott a babára. Semmi gond nem volt, ilyenkor főleg még alszanak. Most 9 hónapos, sokkal anyásabb, most nem hiszem, hogy itt hagynám. Menjetek, használjátok ki a lehetőséget.
2013. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-1 órára már 1-2 hetes korában,2 hónapos korától esténként a párommal(ekkor anyósoméknál laktunk 3 hónapot,szóval ők a saját szobájukban voltak,a fiunk aludt),először buliba 4 hónapos korában mentem(buli nem azt jelenti nálam,hogy cigizem,drogozom és részegen fetrengek)
2013. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy irtatok! Anyosomeknal lakunk egyenlore, Hala Jo Istennek nem hasfajos! Lagziban mar voltunk, setalni is jarok ki vele, de en amitt kerdezem inkabb, hogy nem e lenne szegyen anyosomektol?! de szeretik a fiamat, szoval nem neznenek rossz szemmel, hogy bulizni , szorakozni vagyunk! Koszike
2013. márc. 18. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg menni szeretnél, nyugodtan, hisz jo helyen hagyod a kicsit:) van aki nem akar kimozdulni vagy lelkifurdalása van, de szerintem is kell egy kis feltoltodés)

a fiam 4,5 honapos volt, lagziban voltunk, 300 km-re,nehéz volt.

a lányommal sokkal rugalmasabb vagyok, talán mert nem elso gyerek, és tudom, hogy a nagyfiuval is kell programot szervezni, ot korábban már itt tudtam hagyni.

2 honapos baba ugyan felismeri szerintem a szuloket, de amire igazán szuksége van, az szeretet, tiszta pelus és kaja:) ezt pedig egy jo nagyitol is megkaphatja.:)))

2013. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Par orara par hetes korara hagytam a nagyira. Fodraszhoz, bevasarolni vagy baratnokkel kavezni mentem. Addig a nagyi vigyazott ra. Nagyon rosszul erintett, hogy nem tudtam szoptatni, de ilyen szempontbol konnyebb volt a dolgom. A harom honaposan hagytuk a nagyira vagy a batyamra 1-1 ejszakara, amikor egy kis kikapcsolodasra vagytunk. Ilyenkor vacsiztunk, romantikaztunk vagy kitancoltuk magunkat. Hosszabb idore het honaposan hagytuk a (4 napra), amikor meglatogattuk a parom baratait Amszterdamban. A kisember nagyon szereti a nagyijat es igy sohasem volt gond. Nekunk kellett ennyi es igy volt megfelelo! 🙂
2016. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!