Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a Babaexpo-ról, akik korábban voltatok. Megéri -e kimenni, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon megérte! Szinte új,nagyon jó overálokat vettünk 600 ft-ért! Rugikat 4-500-ért,bodyt 100-ért. Egy halom ruhát vettünk annyiért,mintha a boltban vettünk volna 1 overált!
2010. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM.én hatalmasat csalodtam benne.minden drága semmit nem tudsz venni max csak ruhákat meg apróságokat.a jegy árát sem lehet levásárolni mint kiderült mert kb 3 helyen lehetett volna de csak akkor ha kb 10 e Ft vásárolsz és olyan helyeken lehetet aminek semmi haszna tök gagyi dolgok voltak.jaa és az Uh ott sem tanácsolom 5 e Ft fizettünk kb 5 perc vmiert aminek 10 perc kellett volna lennie az sem sok de ogy.inkabb kifizettem a dupláját rendes 4 D Uh és ott megnyugtatnak h minden rendben nem ugy miont itt tetejéba nagyon bunkok is voltak.tudom h igen válaszra voltál kivancsi csak gondoltam h megosztom a negativ oldalát is.37 h kismama
2010. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második vagyok....az elsőő válaszoló nem a bababörzére gondolt ami oktoberben szokott lenni?kizártnak tartom h az expon lettek volna ilyenek...
2010. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy Bababörze, vagy Baba-mama Expo a kérdés. Ez utóbbi az Arénában volt legutóbb már. Mi voltunk, szerintem érdemes volt. Ott tényleg nem tudtuk levásárolni a jegy árát, de a MiniManóban utána igen, persze biz. összeghatár felett.

Mi épp gyerekülést, és esernyőkocsit akartunk venni akkor. Ott nem vettük meg, de nagyon sokféle volt kinn, mindet megnéztük, a Minimanóban vettük meg.

Ja, és rengeteg gyerekprogram is volt, pl. Ringató is a kicsiknek.

Szerintem jó kis program

2010. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.A második válaszolóval értek egyet,nem érte meg a jegy árát.Bemutatnak sok újdonságot,igaz,de minden drága és a 4D tényleg pénzpazarlás!!!Én nem láttam ruhákat se olcsón...
2010. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy bent sehol sem lehetett leülni(csak ha valamelyik programhoz csatlakozol),a "büfében" meg nagyon büdös volt-ami kismamaként,hatalmas pocakkal nagyon rossz volt.
2010. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, FŐLEG a negatív válaszokat. A semmiért nem akarok kimenni. Igazából nekünk még nincs babánk, csak tervezzük, hogy a nyár elején teherbe esnék, de mivel ez az idei expo áprilisban lesz, elmennénk rá, mert jövőre meg talán már picink lesz, de az meg még nagyon pici lesz, hogy ilyen helyekre hurcebáljam...


Kíváncsi voltam, vajon adnak-e kedvezményes kuponokat a kiállítók, meg hasonlók...


Aki elsőnek írták, te melyik helyen tapasztaltad ezeket???

2010. febr. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!