Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasrol nem tud visszafordulni...

Hasrol nem tud visszafordulni hatra. Hogy lehet stimulalni?

Figyelt kérdés
Mindig az a vege hogy elkezd sirni es segitenem kell neki,azaz visszaforditom es ez kezdodik elolrol...
2010. febr. 5. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én megálltam mögötte, és biztattam, hogy forduljon meg. Mivel nem látott, addig erőlködött, amíg nem sikerült neki. Két reggelem is ezzel telt, de azóta forog:) AZ is segített, hogy hasra tettem a zenélő forgó alá és bekapcsoltam. Mivel azt se látta, meg akart fordulni, és akkor is sikerült:)
2010. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egy percig sem. Az enyém is pont ilyen, és 5 és fél hós. Mi azt szoktuk játszani, hogy az apa-anya ágyon, ami jó nagy, gurítjuk hol apa nekem, hol én apának, és utána buzdítjuk, hogy csinálja maga is. Eddig bevált, annyira élvezi, hangosan kacarászik közben. Vagy tekerd plédbe, és úgy gurítgasd jobbra balra. Ha rákap az ízére, maga is akarja majd csinálni. De mindennek eljön az ideje, mindenkinél máskor, majd ha érett lesz rá, csinálni fogja. :)
2010. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
27-en lesz het honapos,nem baj?
2010. febr. 5. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnővel, de pl., hogy megnyugodj, a tesóm kihagyta a mászást, és most 3 diplomás agy.:) Tehát nem igaz, hogy ha kihagynak egy mozdulatot, az agy fejlődésében is kimarad valami.
2010. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!