Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Het es fel honapos kislanyom...

Het es fel honapos kislanyom meg nem ul magaban csak megtamasztva, adok neki kalciumot az orvos tanacsara, van valamilyen torna gyakorlat amivel stimulalni lehet, vagy ez meg igy normalis ebben a korban?

Figyelt kérdés
Nem,nem akarom siettetni csak ugy lattam hogy a doki elegge csovalta a fejet,mintha mar illene ulnie magatol...
2010. márc. 11. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
keresztlányom hamarabb állt meg magátol mint ült.9 hosan ült meg elöször magában.
2010. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem messze nincs elkésve, de ez az én véleményem csak.

a fiam rohadt korán csinált mindent, de ülni ő is 7 hótól tudott.

2010. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak himbálta a fejét a doki..


Nem helyeslem sem a támasztást, sem a calciumot.

Ha megnyugtat, mindkét gyerekem bőven betöltötte a 8. hónapot, mire ült, és a 15-öt mire jártak.

Teljesen egészségesek.

Most meg futhatok utánuk.

Nem szabad erőltetni semmit.

Az ültetéstől pedig ferdülhet a gerince. ne tedd. Inkább cserélj orvost.

2010. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a "bajom".A fiam 6,5 hósan ült már megtámasztva magától 7 hós kora óta.A lányom most 7,5 hós de még csak megtámasztva tud ülni.El voltam kenődve de a dokink szerint sehonnan nincs elkésve.Egyszer csak felül majd.Kitartást neked is:))
2010. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobb fejlesztés,ha hagyod magától csinálni amit tud,és amit nem tud nem erőlteted.pl.egy ismerősöm ültetgette a gyereket 5-6 hónapos korától,aki szépen ült egy idő után,és amikor elfáradt eldőlt és koppant a feje szegénynek!Nincs elkésve a csemetéd,9-10 hónapos kor körül szoktak önállóan felülni,meglátod egyik hétem kúszik,a másik héten négykézláb"szalad",felül,feláll stb.Nálunk nagyon jó volt,hogy a szoba közepén nyári takarón volt napközben:nem esett le,rengeteg érdekes dolog volt amit meg kellett tanulmányozni-és addig el kellett jutni-pl.mikor még csak forgott,addig fordult hasdra-vissza amig célba ért!!Türelem!
2010. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Az én kislányom is előbb felállt, utána tanult meg ülni. Szépen mászott, mászásból felállt, állásból ült.

7 hósan felállt,

8,5 hósan ült, és

10,5 hósan elindult.


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom hét és fél hós és csak nagyon rövid időre ül meg támasztás nélkül,kb. fél-egy percet,aztán eldől,mint a krumpliszsák.Szerintem félreértetted a dokit,mert ez ebben a korban teljesen normális.Az én dokim inkább azt mondja,hogy ne ültessem,majd ül ő egyedül.A másik meg,hogy sok baba mászásból ül oldalra,az én babám nem is kúszik még és még sem vagyunk lemaradva.Az első gyermekem mindent korábban csinált,igaz vékonyka baba volt.Második lányunk már hét hónaposan nyolc és fél kiló,így érthető,hogy neki minden nehezebben sikerül.Én cseppet sem aggódok,nyugodt,mosolygós,kiegyensúlyozott baba.
2010. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fim és még nem ül magától! de ezzel nincs semmi baj, életerős, egészséges nagy baba. nem kell sürgetni minden gyerek más. a dokik is eltúlozzák sokszor.
2010. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!