Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve annak a szerkezetnek...

Mi a neve annak a szerkezetnek, aminek állványa van és onnan gumikról lóg le a szék, amibe bele kell ültetni a babát. És rugózik a baba benne, körülötte pedig mindenféle fogdosható játékok. Kinézetre hasonlit a bébikomphoz kicsit. És hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Elektromos hinta. Én kicsit drágának találom, 25-30.000 Ft körül mozog, de nagyon jó kis szerkentyű, megéri az árát. Nagyobb bababoltokban lehet kapni. :)

2010. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, szerintem nem erre gondoltál mégsem, most nézem mégegyszer a kérdésed. Bocsánat! :)
2010. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rugós hinta,van többféle. Nem mindegyiken vannak játékok. Nem tudom ilyenekre gondolsz-e!?

[link]

[link]

2010. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem erre gondolsz,de ehhez is lehet állványt kapni,és már újszülött kortól használható!

[link]

2010. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg erre gondolsz? Jó drága.. :o(

Ha megtalálom a magyar oldalt, megírom.

[link]

2010. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt volt, de most nem rendelhető.

2010. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam amit az utolsó válaszoló irt, a fisher-price-os. Ez tényleg drága, nálunk láttam eggyet sokkal olcsóbban, 69 euroért, csak kiváncsi voltam mennyi otthon, csak nem tudtam a nevét.

Köszi a segitségeket.

2010. febr. 5. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként akinek van ilyen mennyire tetszik a babájának? Mert van hintánk, de azt 2 perc után megunja.
2010. febr. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!