Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb pihenő szék,...

Melyik a jobb pihenő szék, amelyik 9 kg-ig vagy 18 k. ig használható? Egyáltalán mennyi idős korban lesz kb 9kg egy fiú baba?

Figyelt kérdés

A 9 kg-os sokkal szimpatikusabb, több mindent tud, pici babának kényelmesebbnek tűnik. A 18kg-os, az olyan amit később fotelnak használhat a kisgyerek. Ez nem tud annyi mindent, és talán nem is olyan kényelmes egy pár hónaposnak. Viszont vonzó, hogy sokáig használja.

Szerintetek mennyi idős korig használható egy ilyen pihenő szék, érdemes-e a nagyobbat venni, vagy mire 9kg lesz úgy sem ülne meg benne? Mennyi idős korban lesz egy pici fiúcska 9kg? Tudom, hogy változó, de kb??

Bocs, ha hosszúra sikeredtem:) Előre is köszi mindenkinek a válaszokat:)


2011. jún. 20. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már 7.5 kilósan ki hízta az elektromos székét ami 9kg-ig volt használható! :(

Most 6 hónapos,és több mint 9 kg.(Tápszeres)

2011. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekunk olyan volt, ami 9 kg-ig hasznalhato, elektromos volt, hintaztatott is. Az en fiam nagyon-nagyon hamar kinotte, kb 4 honapos koraig hasznalta, de o eleve 4 kg-mal szuletett es nagyon gyorsan nott a sulya utana is. Szinte naponta kellett mar benne elemet cserelni, mert annyira nehez volt a szeknek ot hintaztatnia, hogy falta az elemet.

De nem csak ez a lenyeg, hanem az is, hogy egy gyerek addig marad meg az ilyen szekben, amikor meg nem maszik.

A fiam 4,5 honaposan maszni kezdett, hiaba volt becsatolva (harom pontos ov volt benne), allandoan ki akart jonni belole, oldalra dolt, feltem, hogy kiesik. Szoval mar nem is mertem belerakni.

Lehet, hogy kesobb, amikor mar biztonsagosabb a mozgas elo lehet szedni azt, ami 18kg-ig hasznalhato, de kerdes, hogy egy akkora gyerek megmarad-e a pihenoszekben, vagy csak jateknak hasznalja, ki-be maszik. Annak meg nem sok ertelme van.

2011. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 18 kg-ig használható van.

15 hónapos a Kislányom 11 kg, és minden nap ül benne, és megmarad benne. Amíg felmosok, tusolok abból nézelődik, pedig nagyon eleven gyerkőc. Szerintem a 9 kg-sat borzasztóan hamar kinövik, és mint tudjuk ezek a pihiszékek nem két fillérbe kerülnek, szóval szerintem érdemesebb hosszabb távra beruházni.

2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az én kisfiam 5 hónaposan már tobb volt,mint 9 kg.

Szerintem a nagyobb teherbirásut vedd meg.

2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éves kislányom 12 kg. Még a múlt héten benne ült hintázott vele és nézte a mesét kakaót szürcsölve. Nagyon nagyon szerette és már 3 hetesen! beletettük. (rázós, dönthető háttámlájú volt és nagyon nagy szükség volt rá)


Úgyhogy én a 18kg-ig használható pihiszékre voksolok :) Nálunk aztán ki volt használva alaposan.

2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, meggyőztetek, maradok a 18kg-osnál!
2011. jún. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!