Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket kérek a pihenőszé...

Véleményeket kérek a pihenőszékről, hozzá szokhat a baba a szék okozta ringatáshoz?

Figyelt kérdés
Ha már nem fog beleférni, akkor is igényelni fogja majd, hogy ringassam, hozzászokhat?
2009. nov. 9. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, igaz csak akkor ringott, ha a kislányom mozgott benne. Szerintem nem gond, ha egy néhány hetes-hónapos baba "hozzászokik", hiszen a pocidban is állandóan ringatózott. A babáknak ez a természetes mozgás és nem az, hogy fekszik egy mozdulatlan kiságyban. Ez még az egyensúlyérzékét is fejleszti (mm. a pihenőszék, bölcső, stb.). Amikor meg majd kinövi a pihenőszéket, akkor már rengeteg más dolog leköti, jobban érdekli a külvilág, nem fogja hiányolni a pihenőszéket.
2009. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy persze azért ne ott tartsd egész nap, csak ha ébren van és nem akarod egyedül hagyni a kiságyban vagy ott nyűglődik. Én sokszor tettem le a szőnyegre is egy vastagabb pléden, hogy legyen helye mozogni, gyakorolni, próbálkozni. Így aztán a mozgásfejlődését se zavarta a pihenőszék...5 hónaposan felült a székben (a tálcába akasztotta a lábát), 7 hónaposan felállt a bútorokba kapaszkodva, 1 hét múlva már kapaszkodva lépegetett is.
2009. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ringatca altatom a lányom mióta megszületett. 9 hónapos és még mindig ringatva alszik csak el, de felveszem és kettőt ringatok rajta és már alszik is, de még akkor sem teszem le, olyan jó az ölemben fogni,este apa ringatja, ő is imádja hisz egész nap ennyi jut neki abból hogy fogja a lányát.

Nekünk Fisher Price Baby Gear Rain Forest hintánk volt, nagyon szerette a lányom sokat aludt el abban, a körforgója lekötötte, szépen zenélt, 7 hónapos koráig abban etettük.

2009. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!