Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent varázsitató és az...

Az Avent varázsitató és az Avent tanulóüveg között mi a különbség? Melyiket érdemesebb megvenni először?

Figyelt kérdés
A DM baba bónuszos kuponfüzetben van egy Avent tanulóüveg-szettes kuponom, de nem tudom eldönteni, hogy azt vegyem e meg vagy a varázsitatót?
2010. febr. 5. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Először azt vettem meg, aminek fehér csőre van és 3 lyuk van rajta (vagy zöld csőre). A fehér puhább anyagból van, a zöld már kemény műanyag. És csak később váltottam arra, ami azt hiszem a varázsitatón van. (bocsika, hogy így magyarázom, de már nem tudom melyiknek mi a fantázianeve)
2010. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tanulópohárnak puha fehér csőre van.Én ilyet vettem,de a babám nem igen akar belőle inni,inkább csak rágcsálja.Iszonyatosan levegősen jön belőle a tea.Szerintem tanulópoharat vegyél,az szimpibb nekik a puha csőrrel,még akár nagyobb korában is ihat belőle,viszont a kemény csőr nem tuti,hogy bejön neki.


6 hós

2010. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eszerint a tanulópohárnak puha a csőre. Viszont rákerestem és a varázsitatóból is van olyan, aminek puha a csőre. Akkor az ugyanaz, mint a tanulóüveg, csak színesebb és figurás? Vagy valami különbség köztük?
2010. febr. 5. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. A funció ugyanaz. Mivel lányom nem szopizott, így fejtem és vettünk szetteket az avent-től. Egyikhez volt csőr, azt kellett rátenni a cumisüvegre a cumi helyett. Ez a tanuló szett. A varázsitatót külön kell venni, 6hónapos kortól javasolt a puha csőr, egy éves kortól a kemény. Szóval bármelyiket is veszed mintha a másikat vennéd. Csak az üvegben van a különbség. A tanuló az sima cumisüveg, a másik meg színes,mintás üveg.
2010. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos.
2010. febr. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!