Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta megszületett a gyermeke...

Amióta megszületett a gyermeketek, nem érzitek néha magatokat házi sárkánynak?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy annyit kivesz belőlem az, hogy a most 14,5 hónapos fiammal türelmes legyek, hogy mások felé már egyáltalán nem tudok toleráns lenni. Ennek főleg a férjem issza meg a levét, folyton zsörtölődök vele, ha valamit nem csinál vagy nem úgy csinál, ahogy kellene. Kívülről elnézve magam, néha rémesen kibírhatatlan vagyok. Más is van így?
2010. febr. 5. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Dettó!Csak ez nálam a 3. babánál kezdődött el!De ki fogom nőni!Tutira elmúlik ha jön a tavasz!
2010. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak én érzem magam sárkánynak, hanem a férjem is. :) Ugyanígy vagyok, mint te. Annyi erőt kivesz a 14 hós kislányom, ráadásul 30 hetes terhes is vagyok, hogy néha inkább elbújnék, hogy ne kössek bele a férjembe. Persze ő csak röhög rajtam. Azt mondja, inkább nem szól hozzám, én meg persze puffoghatok magamban
2010. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok,szintén zenész!

Ráadásul én még bőgni is szoltam,amit terhességem előtt szinte soha!

Férjem jól bírja,nagyon türelmes!

Csak az a baj,hogy én már idegennek is beszóltam(eladónak a boltban,mert nem tetszett valami)!

Nagyon gáz,én is tudom,de csak úgy jön magától!

Remélem elmúlik ez a házisárkány korszak és visszatér a szelíd bárány énem:-D!

Sziasztok

10 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

ismerős lemez!! :) nálam is ez a helyzet, néha jobb néha rosszabb :) hullámokban tudok sárkány lenni!! a múlkor kedvesen kértem meg a férjem valamire és szinte meglepődött a hangnemen...pfff!! nagyon gáz, remélem, elmúlik majd!! ahogy nől a gyerkőc.

Ági

2010. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
általában jól tűrtőztetem magam, de fogzik a gyerek és egész éjjel nyüszít meg sétálgatunk, és reggel totál hulla vagyok, ilyenkor még a szobanövénybe is szívesen belekötnék... ha már egész éjjel alszunk jobb lesz, de mikor lesz az?
2010. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Szintén zenész! Néha még házi szolgának is érzem magam! :(
2010. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én dettó.Vén boszik leszünk.Utálom magam néha.De én még néha itt adom ki a dühömet. :-/
2010. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is így vagyok. Főleg a férjem szerint. Mondjuk tényleg nagyon-nagyon rendetlen szerintem régen a baba előtt nem volt ilyen de mindegy. Próbálok rajta változtatni de nem csak nekünk kéne változni. Nyilván többet kéne segíteni a lehetőségekhez képest és akkor nem lennénk ilyen frusztráltak.
2010. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Igen, énis:)

Van egy 22 hónapos hisztis korszakát élő kisfiam, és egy 2 hónapos kisfiam. A kettő együtt leszívja a türelmemet elég rendesen. Általában a férjemen vezetem le a sárkáyságomat:)

Szegényt nagyon sajnálom:s

2010. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
A panaszkodás helyett miért nem tesztek valamit ellene? Olyan nincs hogy nem lehet, aki akar az meg tudja válatoztatni. Ezt sosem értettem, hogy miért jobb panaszkodni mint fogni magad és megoldani....
2010. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!