Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor adhatok egy nap...

Hányszor adhatok egy nap fájdalomcsillapítót 6 hósnak (pl. panadol, nurofen) fogzási fájdalomra?

Figyelt kérdés
Nagyon nyűgös egész nap,le sem tudom tenni a kezemből,és éjjel sem aludtunk.
2010. febr. 5. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én előbb a Viburcol kúpot és a chamomilla gyolyókat próbálnám,azokat homeotátiás szerek és nem terhelik "feleslegesen" a máját a picinek. Próbáld meg a nappalt ezekkel kibírni, esetleg még kenhetsz neki dentinoxot az ínyre és csak estére adj neki panadolt vagy nurofent és ne a korának megfelelő adagot, mert azt a lázra írják, hanem egy kicsivel többet, mint a fele.
2010. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a Dentinox-gél hatásos?
2010. febr. 5. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
látványos változásra ne számíts, de azért valamennyit javul tőle átmenetileg a helyzet. sajnos azt sem lehet korlátlanul használni, mert lidcain van benne. Nekünk van itthon bioptron lámpa és színterápia, én azzal is lámpáztam a fogát éjszaka,amikor nagyon nyűgös volt.
2010. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gél nekünk semmit nem használt, homeopátiás szereket használunk, chamomilla vulgaris ch15-öt és viburcol kúpot. Az áttörés idején adtam nurofent, de soha nem egy adagot, ami 2,5 ml, hanem csak 1-1,5 ml-t. A viburcol kúpot nagyon ajánlom, 5-6 helyett csak max 2 alkalommal kelt amikor adom.
2010. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az lemaradt, h én max 2 szer adtam nurofent neki egy nap
2010. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Adtam neki Nurofent estére,remélem ma jobban alszik.
2010. febr. 5. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

osanitot es kamillasgolyot probald ki

ejszakara viborcul, az is homeos

14 fogú 11 hos baba anyuja

2010. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!