Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred mindig sírva a 6...

Miért ébred mindig sírva a 6 hónapos babám? Délelőtt, délután, éjszaka, reggel, ritka amikor nem

Figyelt kérdés
Korábban reggel mindig gőgicsélve kelt, és elvolt még egy darabig. Most már reggel is mindig olyan erővel sír, hogy alig lehet megnyugtatni, pedig hajnalban már magam mellé veszem, szóval úgy ébred, hogy ott vagyok. Ha napközben elaltatom is mindig sírva ébred, pedig van, hogy alszik egyszerre 1,5 órát is, felveszem és olyan nagyok a szemei, hogy látszik, hogy már nem álmos. Van, hogy még fáradt, akkor gondolom amiatt, olyankor vissza is alszik, de azt leszámítva miért sír mindig???

2015. jan. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lüke anyuka vagyok, de én nem jöttem rá, hogy a lányom miért csinálta ezt. Neki kb. egy 2 hónapos időszaka volt, amikor mindig sírva kelt.

Végiggondoltam mindent, hogy miért lehet (éhes; álmos; érik az idegrendszere; túl sok benyomás éri, amikor ébren van, és nehezen dolgozza fel)... de bevallom nem tudom azóta sem mi lehetett a pontos oka. Bármit csináltam, sírt ébredéskor.

Én nem tudok mást javasolni, minthogy szeretgesd meg és légy türelmes, el fog múlni ez az időszak is.

2015. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyém is 6 hónapos és most kezdenek elmaradni a vidám reggelek. Ataludt ejszaka helyett min. 2szer kel, reggel elobb ebred mint mi, eselyem sincs ra hogy az arcomra keljen, amugy is faradt az ejjeli kelesektol es.egyre nyugosebbek a napok. en a fogara tippelek de semmit se latok az inyén
2015. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál volt ilyen, én is lüke vagyok, de nem jöttem rá :( 2 éves kora körül múlt el teljesen, akkor bújtak ki az utolsó fogai, de nem tudom erre fogni, hiszen csak nem nőnek a fogak egyhuzamban 1,5 évig 1 perc szünet nélkül....! Kislányom most épp 6 hós, ő még nevetve kel.
2015. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. :) Megnyugodtam, hogy nem csak az én majdnem 6 hós kisfiam kel sírva-nyöszörögve és nem csak én nem tudom az okát.
2015. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!