Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves korig a babák nem...

1éves korig a babák nem ehetnek, cukrot és sót. Betartjátok, betartottátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért ne ehetnének? Persze mértékkel. Mi nem tartottuk be, a hipp teába, bébiételbe is van cukros, sós. Adok neki kekszet, babapiskótát stb. már régóta, most 11 hós
2010. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém evett csokit már 10,5 hósan. Karácsony volt.
2010. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondat a gyerekorvos, hogy szüksége van ezekre. Én 6 hónapos kora körül, de lehet hogy előbb is, már biztosan adtam neki babapiskótát, amiben ugyebár van cukor. Te ezt hol olvastad/hallottad, hogy nem lehet?
2010. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Az enyémek is kaptak a fözelékekbe,teákba a hozzátáplálás kezdete óta.Nem adtam nekik ízetlen ételt.Ez csak valami idióta találmánya.
2010. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem cukroztam nekik,és a sóval nagyon csínján bántam.A babáknak nincs olyan,h ízetlen,nekik minden íz új az anyatej/tápszer után.
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A védőnőm mondta,de már én is adtam túró rudit 8hónaposan.Azt mondta a bébi kaják üzlet semmi más.Paradicsomos bébi kaja is van,és nem ajánlja a paradicsom adását 1éves korig.De már ezen is tul vagyunk.Lassan 11hónapos a kislányom,már danoninot is adtam neki,azt meg nem ellenezte.
2010. febr. 5. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor kicsit fura a védőnőd, az ellenőrzött bio bébikaják rosszak, de a danonino meg mehet, fúúú hát érdekes.
2010. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tartottam be. A védőnő a hozzátáplálás elején mondta, hogy picit ízesítsem a babakaját, hogy legyen normális íze. Ezek nem mérgek.
2010. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő hogy ne adjak se cukrot se sót. Én mégis raktam egy kicsit mindig a főzelékbe. Miért egye az ízetlen kaját? Nem sokat raktam bele.
2010. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
17:03 és 18:16 érdekes egy véleményetek van. Ízetlen kaja? Attól, hogy neked az, mert már tompítva van az ízérzéked sóval meg fűszerekkel, mint minden felnőttnek, neki ez egyáltalán nem íztelen, sőt. Fogadni mernék, meg se próbáltátok só meg cukor nélkül adni...
2010. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!