Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » (Volt) Menyasszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Volt) Menyasszonyok! Ti betartjátok (vagy betartottátok) a "Valami régi, valami új, valami kölcsönkapott, valami kék" szabályt? :-)

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem,mert ez nem magyar szokás,hanem amerikai. Azon felül értelmetlen is.
2011. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem...
2011. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Elsőnek igaza van. Ez nem egy magyar találmány, mióta bejöttek az amcsi filmek azóta van ez a mánia. Nagy hülyeség.
2011. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, alig néhány szabályt, szokást tartok be. nem vagyok babonás, a felesleges stresszelést sem szeretem, ezért úgy csinálom, ahogy nekem tetszik.
2011. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, hogy nem magyar szokás de szerintem jópofa :)

[link]

2011. máj. 6. 10:39
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Az unokahúgom betartotta és maj' én is. Attól függetlenül honnan ered.
2011. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
53%
Nővérem is betartott. :D
2011. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem én tartottam be, a barátnőim tartatták be velem!:)

Nekem eszembe szem jutott, csak a lánybúcsúra az egyik ajándék a kék harisnyakötő volt!

Mi úgy értelmeztük,hogy a kölcsön a ruha, mert ugye béreltem, a régi a bugyim, az új meg akár a karkötőm, cipőm, fátylam!:

2011. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jópofa szokás, bárhonnan is ered.

Meg annyira nem is kell megerőltetnie magát az embernek, hogy összehozza.

Nem tudom mikor szoktunk rá arra, hogy ami amerikai az sz*r. Változnak a szokások. Ezek a habos babos menyasszonyi ruhák se túl magyar eredetűek mégis minden második nő abban áll az oltár elé.

2011. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is a barátnőim akarták, de nem elleneztem, nincs ebben semmi rossz. Nem vagyok én sem babonás, és a valami kéken kívül amúgy is meglett volna minden. :)

Pontosan tudjuk, hogy nem ezen áll az esküvő, de nem is ezen bukik. :)

2011. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!