Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy 10 hos...

Miert van az hogy 10 hos babam este 6 utan mar nagyon nyügös, csak kezben van el, es durva, mindenkit megüt?

Figyelt kérdés
Tudom biztos faradt,de akarhogy altatom,nem hajlando elaludni.Se rigatva,se babakocsiban sehogy.Nappal mindig 2 orat alszik.Este 6-tol 10 ig amig elalszik folyamatosan sikitozik ha nincs kezben,etetöszekböl kirangatja magat es latszik rajta hogy nyugtalan.Mikor reggel felkel mintha kicsereltek volna,nyugodt,kiegyensulyozott.Mit csinalhatok rosszul?
2015. jan. 7. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak egyszer 2 órát alszik? Mert akkor szerintem tényleg az a baj. Ennyi idősen a fiam még 3órat bírt ébren lenni, ahogy elkezdett nyüglödni egyből vittem aludni, 2-3szor alud még napközben, attól függött, hogy mennyit tudott aludni. Egy évesen tértünk át a kétszeri alvásra, most 15 hónapos álltalában egyszer alszik, de előfordul hogy korábban ébred reggel és akkor megint 2szer alszik napközben.

Lehet azért se tudod már elaltatni, mert addigra már nagyon fáradt. Ahogy észre veszed rajta, hogy álmosodik( ásitás, szemdörzsölés, nálunk a fül piszkálás is ide tartozik) egyből vidd aludni.

2015. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon kevés a két óra! Főleg így, hogy tízkor fekteted le. Szerintem az is késő ilyen pici gyereknek. Gondolom túlságosan fáradt ahhoz, hogy elaludjon.

Hogyan altatod, mennyi időt szánsz rá? Talán 5-10 perc alatt nem alszik el egyből. Próbáld meg addig altatni, amíg nem sikerül. Ha egy óra, akkor egy óra.

2015. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igaz az enyém még csak 9 hónapos, de kétlem hogy sok változás lenne 1 hónap alatt, de ahogy az első írja, 2-3 óránként alszik egyet, hol 1 hol 2 órát... van hogy este fél 6 -6 körül is alszik még egyet, ennek ellenére este 8-kor mindig elalszik és alszik reggelig... szóval ahogy a többiek is írták próbáld többször altatni napközben, hogy estére ne legyen ennyire fáradt :)
2015. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az mondjuk engem is érdekelne, hogy 1-szer alszik 2 órát vagy többször keveset, csak mert a fiam ha itt bent altatom akkor fél-1 óránál nem alszik többet, viszont kint a friss levegőn 2 órát is, mondjuk én könnyen vagyok mert családi házban lakunk és kiteszem a teraszra, de talán azt kéne még megpróbálnod ha piciket alszik, hogy kiviszed levegőre hogy aludja ki magát rendesen :) "3"
2015. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!