Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez nagyon durva így este?...

Ez nagyon durva így este? (Kb. havonta 2x előfordul. Lehet valami bajom ettől? )

Figyelt kérdés
Szóval most este bezabáltam egy csomó csokit az esti filmezés közben.. Lehet ebből valami bajom? Hasmenés/székrekedés/hízás?? Szóval egész nap normálisan ettem amúgy,csak most az esti filmezésnél megettem 2 mézeskalácsot, 7db szaloncukrot, 6db kekszet, egy kinder buenot, és még egy tobleronet :D Ezt így 2 óra leforgása alatt :D Nagyon durva ez így ritkán?(tényleg ritkán fordul elő..amugy nem nagyon eszek csokit..)
2014. dec. 23. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha amugy normalisan kajalsz,hízni nem fogsz.

Jót nem tesz de rosszat sem.

2014. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ritkán fordul elő, akkor semmi bajod nem lesz, és nem fogsz 2 óra alatt elhízni sem :)
2014. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy nap minimum 3 tábla csokit eszem, van hogy csak azt...


nem hízom. sőt... fogyok... 2 hét alatt 10 g mínusz, amit tartok már 3 hónapja, nem fogyok tovább, de nem is hízom.

2014. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 kg *
2014. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Napi 3 tábla csoki,és fogytál? Azt hogyan? Ez kicsit hihetetlennek tűnik.. amugy nem lett semmi bajom, utána még benyomtam 2 szelet tortát..még jó hogy nem fogyózom:'D
2014. dec. 23. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Lelkileg ki vagyok, stresszes vagyok.

Hát így.

Nekem ez egy tünetem, hogy akkor dobálom le magamról a kilókat! :)


20/L

2014. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!