Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Herpangina virus, mit tudtok...

Herpangina virus, mit tudtok rola?

Figyelt kérdés

Mit tudtok rola? Most voltam a korhazba az 1 eves kislanyommal, mert egyfolytaba 39,1 volt a laza, es nem ment le. A korhazban megallapitottak, hogy Herpangina virusa van! Ami meg megismetlodhet.

Esetleg tapasztolatokat is irhattok ezzel kapcsolatban! Tenyleg megismetlodhet? Ebbe nem lehet belehalni?

Ezt olvastam:

[link]

Legyszi olvassatok el! Ugyan ezek voltak a babam tunetei is. Ez megismetlodhet meg egyszer?

Legyszi segitsetek!


2010. febr. 5. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla.Nincs ellene védőoltás?
2010. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, egyszer nyáron. 3 hét alatt gyógyultam meg, kb.13 éves lehettem.
2010. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam 6 hós, eddig kétszer volt herpanginás a torka, de nem igazán voltak tünetei. Mindig tanácsadáson vette észre az orvos, kérdezte nem lázas-e, mondtam nem. Mondta, ha belázasodik, vigyem vissza, de ha tünetek nélkül megússzuk, az még jobb.

Ne aggódj, nem lesz baja a lányodnak, majd elmúlik.

2010. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az en lanyom nagyon beteg volt tole, es egesz nap aludt.
2010. febr. 6. 11:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezert is felek tole annyira, szegenyket nagyon megviselte:(
2010. febr. 6. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 10 hónaposan volt,nagyon megviselte őt is.Magas láza volt,nem evett,ilyenek,de mi kórházban nem voltunk.Antibiotikumot kapott rá,és kb.5-6 nap alatt jött rendbe.Azóta hála az égnek nem volt neki.Ne félj,belehalni biztos nem fog!Látom te is olyan parázós vagy,mint én!Jobbulást kívánok!
2010. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy hete estünk át rajta. Szegénykém egész nap aludt, nem evett semmit, láza is volt. A doktornénink nem adott antibiotikumot rá, mert előtte kapott megfázásra. Cataflam cseppet javasolt a gyulladásra. Már rendben van (kop-kop). Bár az evése még mindig nem az igazi. 15 hónapos fiú anyuja.
2010. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ment a hasa egesz nap a tegnap, es nem akart inni semmit, bent kell vele megint maradjak a korhazba, mert kell kapjon infuziot:(
2010. febr. 7. 13:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru vagyok aggodom erte!
2010. febr. 7. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
13:35 vagyok. A fiam szerencsére rengeteget ivott, hiába nem evett. Szegénykém! Jobbulást Nektek! Nálunk most volt először beteg a fiam, de ez vmi borzasztó! Remélem, ti is hamar rendbejöttök!
2010. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!