Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet jó bébiszittert...

Hogyan lehet jó bébiszittert találni, akiben meg lehet bízni?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hirdetés van, de honnan lehet tudni, hogy alkalmas-e rá az a valaki, akit megbízol? Nyilván egy idő után kiderül és már bejáratott, bízol benne, de elsőként honnan lehet tudni, hogy jól választottál? Nagyobb gyerek esetében talán kicsit könnyebb lenne, de egy 5 hónapos babáról van szó (tápszeres) és nem tudom hogy találjam meg a megfelelőt.
2015. jan. 11. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 1,5 éves, de nem merném senkire rábízni. Ha muszáj, olyan valakire bízom, akit ismerek. Nincs a rokonságodban olyasvalaki aki akár pénzért vállalná?
2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A rokonságom vidéken él, nem tudom rájuk bízni, pedig szüleimre nyilván bármikor rábíznám, még kisebb korában is vigyáztak rá.

Nem olyan hosszú időre bíznám másra, 1-2 óráról lenne szó.

2015. jan. 11. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Énis bébiszittert keresek, de nem bírok megbízni senkibe. Nekem 3 gyerkőc mellé kellene. Merre laksz? Ha közel vagy akkor esetleg én szívesen vigyáznék a babára.
2015. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is ez foglalkoztat. 1.5-2 órára kéne vigyázni a kislányunkra de egyszerűen hiába kutatom nem vagyok bennük biztos, nem is merem. Mivel én is itthon vagyok szívesen vigyáznék máséra akinek szüksége lenne rá de hát ugye hogy tudnám megmutatni h bízhatnak bennem. Na mindegy. Inkább mi is ismerőssel fogjuk. De amúgy gondoltam h vmi cégen keresztül kéne talan ott jobban biztosítják az embert.
2015. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó te merre laksz?


Az a gáz hogy még pénzért sem tudok ismerőst...anyós ott lenne de mindenféle hülye indokot kitalál...még pénzért sem vállalja.

2015. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismeretlent ne is! Messziről jött ember azt mond, amit akar! Kérdezzetek körül az ismerősi körötökben, hogy ott vigyáz-e valaki a gyerekre és akkor őt fel lehet kérni, ha meg vannak vele elégedve. Vagy meg lehet kérdezni a kórházban, ahol születek, hogy a csecsemősök vállalnak -e gyerefelvigyázást. Az én anyósom is ezt csinálja.
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerosok, baratok. Kérdezd meg oket, ha nem talalsz, keress hirdetésben. Ha van valaki, akkor interjúvold meg, töltsétek együtt időt a kicsivel. Nézd meg mennyire magabiztos stb. Bár én nem merném idegenre bízni a gyerekem
2015. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!